Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan, tudom, hogy az igaziva...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan, tudom, hogy az igazival van a dolgom?

Figyelt kérdés
Szaisztok! Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy honnan tudom, hogy megtaláltam a nagy őt? Valami különlegesebbet érzek iránta,mint az átlagnál?

2019. márc. 20. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
10%

Felejtsd el az efféle rózsaszín tinilány marhaságokat.

Nincs semmiféle nagy ő.7

2019. márc. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ezt nem lehet megmagyarázni. Egyszerűen megérzi az ember.
2019. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Arra hogy megtaláltad a “nagy Ő-t” nem rögtön fogsz rájönni. Lehet beleszeretsz valakibe, még össze is jössz vele, de ha különbözik a személyiségetek, nem lesz kiegyensúlyozott a kapcsolat és simán lehet megkeserítitek egymás mindennapjait. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy el kell telnie egy kis időnek és boldog kapcsolatnak kell lennie, hogy rágyere, Ő az igazi. Ezt első látásból nem lehet soha megmondani és baromság is lenne.
2019. márc. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
A tini párkapcsolatok alapján ezen még felesleges gondolkoznod, igen kevés annak az esélye, hogy a középiskloában megtalálod életed szerelmét.
2019. márc. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem ezt még a házasságod napján se tudhatod biztosan. Majd utána pár év, gyerek után, ha még mindig minden klappol. Pedig eskü romantikus vagyok. De ezt szerintem csak utólag deríted ki.
2019. márc. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem lehet szavakkal elmagyarázni, érezni fogod. Igen különlegesebbet érzel...mintha egy részedet találtad volna meg, amivel már teljes vagy. De tudni fogod ha megtaláltad. Mi 16 éve vagyunk együtt, első perctől tudtuk mindketten, hogy megtalàltuk az igazit.
2019. márc. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az énekesnő ' Sandi" 16 évesen ismerkedett meg az akkor 32 éves párjával, mind a mai napig együtt vannak.Azt hogy honnan lehet tudni hogy ki az igazi azt egy felnőtt nő is legalább olyan nehezen tudja megjósolni előre mint egy mai tini, .Így erre a kérdésre nehéz megadni a racionális választ.
2021. márc. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!