Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy lánynak ideális egy nála fiatalabb más nyelven beszélő gyerek/férfi?

Figyelt kérdés
Kérlek minnél hamarabb válaszoljatok!

2019. márc. 20. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Már hogy lenne? Legtöbb lánynál alapból csak az idősebbek jöhetnek szóba, abból meg hogy más nyelven beszél, nem derült ki, hogy beszélnek-e egy nyelvet. Mert én már beszélgettem cseh fiúval angolul, meg némettel németül és az úgy oké is volt, de ha nincs olyan nyelv amit mindketten beszélnek, akkor meg teljesen kizárt.
2019. márc. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam a fiatal fiúk jönnek be, és nem baj az sem ha neki más az anyanyelve.
2019. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szot lehet erteni akkor szerintem teljesen oke, viszont alatalaban a lanyoknak a 1-2-3 evvel idosebb csavok jonnek be (vagy tobb)
2019. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mennyi a korkülönbség? Van-e közös nyelv?


Nagyon nem mindegy, hogy egy 12 éves álmodozik egy 16 éves lányról, vagy egy 15 éves teszi azt.


Az, hogy szótértsenek pedig minden kapcsolat alapja.

2019. márc. 23. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!