Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Túlzottan beleszerettem, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzottan beleszerettem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pár éve megtetszett egy lány. Sajnos nem állt velem beszélőviszonyba. Próbáltam írni neki, de nem viszonozta. Annyira beleestem,hogy az összes fotóját lementem a mai napig, amit csak kitesz instára vagy facebookra. Egyszer láttam is hogy nyáron lett neki barátja, de még így se sikerült elengednem. A érdekel más lány, csak ő, de hiába ha reménytelen a dolog. Egyszerűen nem tudom mi lehet. Azóta amióta ez van nem érdekel az életem letojom mi lesz folyton rá gondolok, stb. Ez elfog egyszer múlni? Vagy mit csináljak hogy végre elfelejtsem? Válaszokat előre köszönöm.

17 éves fiú vagyok.



2019. márc. 24. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:

El kell fogadnod.

Ismerkedj és majd idővel lesz majd másik lány.

De ez időbe telik...

2019. márc. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem szerethettél bele, hisz nem ismered, ha együtt töltenétek pár napot és utána írnád ezt, akkor ok, de így, hogy csak a külsejébe "szerettél bele" ez egy hamis érzés, neked ő csak tetszik. A külső egy kapcsolatban mellékes, ami fontos, hogy egy hullámhosszon legyetek, hogy tudjatok beszélgetni, hogy egymás társaságában vidámak legyetek...Menj társaságba, kapcsolj ki, bulizz, meg fogod találni a párod és rájössz, mi is a fontos...
2019. márc. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tuti hogy elmúlik. Én velem ugyanez volt. Valaki más iránt kezdtem el érdeklődni aztán eszembe jutott hogy már nem is érdekel a másik rákerestem újra de nem jöttek iránta érzelmek többé.(Amúgy jelenleg megint belekeveredtem egy ilyenbe)
2019. ápr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!