Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sos tetszem az egyik barátomna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sos tetszem az egyik barátomnak és nekem is tetszik és ezt szerintem tudja is de nem nagyon tesz semmit mit csináljak?

Figyelt kérdés
2019. márc. 26. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Ez engem is érdekelne!
2019. márc. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Kezdeményezz te. Nem ciki.
2019. márc. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

(Gondolom lány vagy, ezért ezt az üzenetet ennek tudatában irom)

A fiúk attól független hogy nagyszájúak és úgy tűnik nem izgulnak, ettől független ez nem így van.

Néha mosolyogj rá és érintsd meg (persze megérinteni úgy is csinálhatod, mint általában a lányok. Mintha véletlen lenne, vagy miközben valamit adsz neki/ad neked megérinted a kezet, szóval mindeféle ravasz módon.?

Keresd a szemkontaktusát és próbáld azt minél hosszabbra és elnyújtottabbra húzni.

Szerintem ennyi elég hogy szóba elegyedjetek, de ha véletlen nem, akkor muszáj lesz neked kezdeményezni.

Ha nem lány vagy akkor sry. Életkorod leírod?

19F

2019. márc. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

szia!

a legtöbb tini fiú iszonyatosan be van sz..va a lányoktól, és nem tudja mit mondjon vagy csináljon, akkor is, ha teljesen belé van esve - én így voltam ezzel.


Amit az előző írt, az rendben van.

Mutass érdeklődést az iránt, amit mond a srác.

Nézz gyakran és hosszan a szemébe, miközben mosolyogsz.

Próbálj vele gyakran kettesben maradni, mert ha ott vannak veled a barátnőid, akkor semmi esély nincsen arra, hogy lép.

2019. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem előtte szemezz feltűnőbben, mosolyogj rá, legyél mindig a közelében.

Ha látod, hogy bejössz neki, de nem tesz semmit, próbáld meg később kezdemenyezni egy kis beszélgetést.

2019. márc. 27. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lány vagy? Hány éves vagy?
2019. márc. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kezdj el flörtölni, incselkedni a legjobb barátjával. Nagyon jó az egyik előző válsz is, ezzel egyidőben lehetnek hosszú szemkontaktusok, "véletlen" hozzáérések is.
2019. márc. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!