Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Két embernek akkor is ösztönös...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két embernek akkor is ösztönösen jön a csókolózás, ha még előtte soha nem csinálták?

Figyelt kérdés

Mert nekem például fogalmam sincs, hogy hogyan kell. És a fiú akivel meg hát eléggé érik a dolog 😊 ő sem csókolózott még.


És én úgymond már "vágyom" is rá , de félek is tőle


Meg hát a tényleg első első csók az igazából csak szájrapuszi vagy már egyből nyelvvel meg minden?


Viszont tényleg, jelenlegi pillanatban hihetetlen boldog vagyok még életemben nem éreztem ilyet....és azt szeretném ha tökéletes lenne, mert a személy az az 😌


Igazából nem tudom mi a kérdésem, bármilyen jo tanácsot elfogadok és köszönöm:)


(amúgy 16/17 évesek vagyunk)



2019. márc. 26. 19:17
 1/4 anonim válasza:
100%
Őszintén én is nagyon féltem és izgultam az első csók előtt! Féltem hogy nem úgy sikerül, féltem hogy bénázni fogok! De nagyon jó volt és szerintem nem kell félni, mert akkor, abban a pillanatban tudni fogod, hogy hogy kell csinálni :)
2019. márc. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem az első csókom egy buliban volt, nem kicsit berúgva egy olyan lánnyal volt, akivel kb 15 perccel előtte találkoztam életemben elősször. Lábamon alig bírtam állni, de a csók ösztönös volt és teljesen jól ment. Úgyhogy nem kell parázni.
2019. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ösztönösen jön. Nem mindenkinél ugyanúgy játszódik le. Az ösztönötök majd irányít.

F.

2019. márc. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

En is nagyon izgultam es sokat agyaltam ezen hogy tenyleg milyen is lesz hogy is kene csinalni vagy hogy mi lesz hs valami kellemetlem dolgot csinalok. Szerencsere tenyleg beigszolodott a legenda es osztonosen reagaltam es nem is gorcsoltem ra hiszen felesleges lett volna ezen kattogni. Altalaban az elejen meg csak szajrapuszik szoktak lenni(fura megfogalmazas tudom) hogy szokjatok a dolgokat de amugy se kell pelecsapni a "kozepebe". Lenyeg a lenyeg nem lesz semmi gaz majd lesz ami lesz es tenyleg nem kell tulgondolni.

16/l

2019. márc. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!