Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány de neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány de neki valaki más tetszik?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy kb. 2 hete megismertem egy lányt anotalkon, tőlem messze lakik (fél Magyarországnyira) de a távolság nem igazán érdekel, eleinte tök jókat beszélgettünk, rengetegszer kezdeményezett beszélgetést, aztán mesélt egy fiúról, hogy ő mennyire beleszeretett a nyáron stb. de a fiú csak jófejségből volt vele...

Na hát itt nem igazán érdekelt tegnapig, ugyanis mondta, hogy neki az a csávó az igazi és, hogy mindenki megtalálja a nagy őt, a csávóval nincs együtt, csak jóba vannak

A lényeg, hogy nekem Ő tényleg tetszik, vagy legalábbis megkedveltem, aranyos, okos és szép, valamint úgymond nagyon közel van az ideálomhoz

Na tegnap faggatott és mondtam, hogy egy kicsit megkedveltem, azóta nem igen írt

Hogyan tudnám elérni, hogy megkedveljen? Elég reménytelennek tűnik de nem vagyok az a feladós típus

Kérem aki tud segítsen!

Én 17/F,ő 15/L,a csávó aki neki a "nagy ő" az 18/F



2019. márc. 27. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem erre nincs sok esely,bocs Hogy ezt mondom
2019. márc. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne anotalkon ismerkedj b@@@szki, ne süllyedjünk már idáig...
2019. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem ismerkedni akartam csak unatkoztam

És ha már annyira jó vagy mond már meg, hogy hol kéne

2019. márc. 30. 14:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg ha a barátaiddal társaságba mentek ott érdemes, vagy csak szimplán az utcán mész, és meglátsz valakit, leszólítod, és eldumálsz vele.
2019. ápr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!