Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a helyes? Szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes? Szerelmes vagyok egy lányba de van párja!

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy lányba. Osztálytársam. Szoktunk is beszélgetni meg minden. De ő sokkal másabb mint én. Menő szeret bulizni meg minden én meg pont az ellenkezője. Van neki barátja és jól is kijönnek egymással. Az a kérdésem hogy mit tegyek? Nem szeretném tönkre tenni se a kapcsolatát. Ezért szeretném az érzéseimet iránta elfolytani. De nagyon szenvedek miatta

2019. márc. 28. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj más lányokkal.
2019. márc. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hany eves vagy?
2019. márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok
2019. márc. 28. 16:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elszeretni meg ne próbáld, mert az a leggerinctelenebb dolog, ráadásul ha elszereted pasijától, akkor tőled is nagy eséllyel elszeretnék (nem egy ismerősömmel megtörtént). Keress más lányt, vagy reménykedj abban, hogy szingli lesz. Nem csak egy lány van, nézegess mások után. Beszéld be magadnak, hogy úgyse neked való, ahogy írtad ellentéted stb attól jobb lesz.
2019. márc. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eszem ágába se jutott elszeretni. Nem tartom én sem egy gerinces dolognak. Csak nehéz úgy tovább lépni hogy mindennap találkozunk és beszélek vele.
2019. márc. 28. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!