Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit csinálhatnék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thoughtful kérdése:

Most mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Egyik nagyon jo haverom suliban féltékeny volt arra h joba vagyok a osztálytársával és össze is veszett vele erre ma 2 óra veszekedés után bevallotta h rohadtul többet érez és én nem hinném h szerelmes belém annyira azért nem kerültünk közel, mondtam is neki probáltam lebeszélni h nem tudhatja mit érez és akkor most ott tart h „átad” a osztály társának és nem lesz vita,de én nem akarom elvesziteni de azt se akarom h összejöjjünk mert nem ugy szeretem,de szeretem 17/L

2019. márc. 29. 01:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Azt csináld, hogy megmondod neki szemtől szembe mindazt, amit ide leírtál.

Nem vagy te áru, sem rabszolganő, akit átenged az ura valaki másnak. Haverság van, érzelmi kapcsolat (részedről) nincs, részéről (ezek szerint) plátói a szerelem. Add ezt a tudtára, szép illedelmesen.

F.

2019. márc. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!