Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Engedjem el, van még értelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tele kérdése:

Engedjem el, van még értelme valamit csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Röviden a történetem:

Van egy lány,aki osztálytársam nem rég óta.Nekem nagyon tetszik/tetszett,de nem mertem hozzá szólni.Volt egy nap,amikor talán több alkalommal próbált jelet adni nekem(szerintem jel volt) amire épp nem birtam egyből reagálni.Aztán másnap bennem volt hogy talán szerelmes vagyok belé,ha lenne még egy alkalom rá,hogy valahova elhivjam,nem akartam annyira beszari lenni,hogy messengeren irjak neki,élőben szerettem volna,de nem volt rá több alkalom,ez a szép nap utáni napon kb került.Aztán 1.5hétig nem találkoztunk,annyira elhivtam volna valahova azidő alatt hogy nem találkoztunk de nem tudtam mit irni neki,nehogy gáz legyen és élőben kellemetlen legyen nekem.Aztán eljött ez a hét amikor tényleg kb negativ jeleket ad,csak ő nem köszön a lányok közül,rám se néz kb.Órán pedig egy másik fiúval simogattatja a kezét,akinek amúgy barátnője van.Picit talán féltékeny is vagyok,vagy nemtudom,de most inkább haragot érzek a lány iránt,hogy eddig nekem adta a jeleket,aztán meg leszar most pedig másnál próbálkozik?Megse várja,hogy én viszonzom-e vagy valami?


2019. márc. 29. 14:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Ami a legfájóbb az egészben,hogy pont azzal a sráccal csinálja ezt,akit én ki nem állok,és tudja jól,mert egyszer amikor vitatkoztunk,mellettem állt ki a lány.
2019. márc. 29. 14:24
 2/9 anonim ***** válasza:

Kicsit se biztos hogy azok jelek voltak,amiket te annak hittél.

Tudod, léteznek olyan lanyok, akiknek a verukben van, hogy ilyen jeleket adnak, elhitetnek ezt azt a fiukkal.

2019. márc. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Irok privátot,és leirom hogy miket csinált.
2019. márc. 29. 14:53
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy besértődött,amiért nem léptél?

Ha viszont,ilyen buta!hagyd a levesbe!

Örülj neki,hogy nem hívtad el sehova!

2019. márc. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én nemtudom,hogy miért igy történt.Ez volt nekem az első ilyen,nemtudtam kezelni azt a szituációt.Viszont most magamra vagyok dühös,hogy nem hivtam el akkor,mert lehet máshogy alakult volna.Viszont az,hogy úgymond játszik,idegesitő,és hogy pont elöttem csinálja ezeket a dolgokat pont azzal az illetővel.
2019. márc. 29. 17:21
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként meg a lányról annyit tudok,ami pár hónap alatt kiderülhetett,négyszemközt kb pár szót beszéltünk,és igazából akit elképzelek magam mellé annak az ellentéte,mégis megfogott benne valami,és nem a külseje.Én okosnak tartom magam,mindig is törekedtem arra,hogy kiemelkedő legyek.Nem azt mondom hogy a lány legyen hasonlóan okos,vagy okosabb,de ő pont hogy eléggé butácska,de akkor se tudok másra gondolni.Az érdeklődési körünk se biztos,hogy egy,mert ő mindig buliról beszél a barátnőivel,én meg inkább egy vacsorára vinném el,vagy moziba.Lehet tényleg hagynom kéne,de a tudat megőrjít hogy megse próbálom,mert mivan ha kiderül,hogy ő is szereti ezeket,és csak a társaság miatt jár ilyen helyekre.Viszont ha már köztük valami alakul,nem akarok beleállni,nem vagyok olyan,de a srácra ránézek és elkap a hányinger,hogy barátnője mellett simogat más lányt.
2019. márc. 29. 17:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Valóban nem korrekt és okos dolog tőle,hogy nem várta meg viszonozd.

Csak az lehet,hogy azt hitte nem akarsz tőle semmit,most pedig "bosszút áll".

Figyelj van egy olyan mondás,hogy olyanná valik az ember,amilyen társaságban van...

Ez a lány butus,ráadásul rosszindulatúan.Ne akarj ilyen társaságot,keress okosabb megértőbb lanyt.

Nem sokat jelentettél neki,ha így viselkedik.

Olyat keress,aki értékel annyira,hogy "sokat" vár rád,mert annyira tetszel neki!

Hidd el van ennél jobb csaj is,meglásd😉

2019. márc. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Engem csak az keserit el,hogy 19éves vagyok nem tartom magam csunyának de nem volt barátnőm,eddig a jövőmre gondoltam és anyagi szempontot tartottam előre a csajozással szemben.Ez volt életem talán első "pofonja". Ez nagyon fáj,de talán jobb így.A másik hogy ha belegondolok hogy sulival nemsoká végzek és megyek dolgozni hol találkozok a nagy ő-vel?
2019. márc. 29. 19:49
 9/9 anonim ***** válasza:

Ó ne aggódj,bárhol találkozhatsz.

Semmiről nem vagy lekésve.

Készülj fel,lehet még sok pofon lesz!de Ne legyen!

Nemtudom,hol ismerkednek a mai fiatalok,de sok hasonló kérdés van az oldalon...

Előtted áll az egész élet!nyugodj meg 😊

2019. márc. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!