Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Lassan 6hónapja bele vagyok zúgva egy lányba...Igaz 2x dumáltunk még csak de nem bírom ki verni a fejemből.Folyton reménykedem benne,hogy hátha lesz köztünk valami de tegnap jöttem rá,hogy rohadtul nem érdeklem,észre sem vesz meg semmi.Nagyon ki vagyok miatta egésznap alszok ha felkelek akkor egyből elkezdek miatta sírni.Reggel,este,éjjel,napközbe van,hogy nem csinálok semmit csak lesek ki a fejemből akár órák hosszáig is.Akkora űrt érzek.Sokszor volt reménytelen szerelmem de ennyire sose voltam ki.Miért van ez?Hogyan felejtsem el?(Egyébként nem tudja,hogy mit érzek iránta)17/L vagyok

2019. márc. 30. 06:23
 1/5 A kérdező kommentje:
vagy 5kg-t lefogytam.Van,hogy a vérnyomásom is felmegy és vérzik az orrom.:(
2019. márc. 30. 08:40
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Ó te szegény 😯

Ha fiú lennél, akkor most talán könnyebb dolgod lenne. Egyébként a fiúk sokszor szerezik elfoglaltnak mutatni magukat és azt mutatni hogy milyen jól érzik magukat a sok barátaikkal. Ez azért van, mert így akarnak feltűnni és vonzó valakinek látszani. Ha úgy tűnik hogy nem tetszel neki, az lehet is úgy, de lehet hogy pont ellenkezőleg, mert nagyon is szimpatikusnak is tarthat.

A bátornak tűnő fiúk is tudnak szégyenlősek és visszahúzódóak lenni egy szép lány láttán, így az is elképzelhető hogy egy olyan fiú, akinek van sok fiú és lány barátja is, lehet hogy mégsem mer odamenni a kiszemeltjéhez, mert fél. Nekem is van jó pár lány barátom, akikkel bármikor könnyedén nevetgélés közben elbeszélgetünk, de ha egy bizonyos lányról van szó, akkor vagy oda sem megyek, vagy ha véletlen folytán párbeszédbe elegyedünk, akkor csak a hülyeséget mondom és próbálok minél rövidebb és tömörebb válaszokat adni, mert nem tudom kezelni a helyzetet és menekülök az ismerkedéstől, annak ellenére is hogy mennyire szimpatikus nekem az a lány.

Alj úgy hozzá, hogy először csak barátkoztok és ha már kicsit ismered és ó is téged és komfortosabban érzitek magatokat egymás közelében, akkor kezd el vele máshogyan is ismerkedni, de az is lehet hogy ő fog lépni először.

Az a helyzet hogy nem csak a nők tudnak bonyolultak lenni, csak a férfiak jól leplezik általában az érzéseiket.

Ha van valami fejlemény, akkor ha gondolod írj privátba és megcsevegjük.

19F

2019. márc. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
10%
Ha eddig nem esett le, itt leszbosziról van szó. Forró a hangulat, meleg a helyzet.
2019. márc. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Próbálj meg valami más dologra koncentrálni, tudom, hogy nehéz, de csak így lehet valakit (legalább ideiglenesen) elfelejteni. Beszéld ki magadból, a barátaidnak, vagy akár nekem is írhatsz.

A válaszolóknak: Nem hiszem el, hogy ti homofób emberek még egy ilyen helyzetben levő embert is csak bántani tudtok...

2019. márc. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A 2 értelmes embernek köszönöm a válaszát.A többiekkel meg nem állok le veszekedni,csak annyi neked utolsó,hogy ha heteró lennék akkor is lenne gondolom szerelmi csalódásom.
2019. márc. 30. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!