Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Teljesen tanácstal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KapiBogi kérdése:

Mit tegyek? Teljesen tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel mindössze 1 ilyen komoly (de az tényleg komoly, 3-4 óra beszélgetés) beszélgetésünk volt ahol sok mindent megtudtunk egymásról és a beszélgetés végén abban maradtunk, hogy még majd tényleg beszéljünk meg minden. Eltelt pár nap, és azt hittem, hogy oké mégsem lesz semmi, nem fogunk beszélni. Észrevettem aztán magamon, hogy de én igenis akarok vele beszélni, mert beismerem rohadtul érzek iránta valamit. Neki most nem jön be senki btw. Szoval azután a pár nap után én írtam rá azzal az okkal hogy aznap nem volt suliban, és csak megkerdeztem, aztán pár percet beszéltünk így írásban azt annyi, szoval ez nem is volt olyan hosszú beszélgetés. Én nagyon szeretnék vele beszélni, de tök hülyén érezném magam, ha én irnék rá megint..(csak mert egy előző fiúnál már tapasztaltam ezt a kellemetlen érzést..ja és suliban az meg pláne hogy nem beszélünk igy személyesen, pedig 1000x jobb lenne, és ezt ő is irta még az első emlitett beszélgetésben!) Azt viszont szinten kétlem hogy írni fog, bár lehet, nem hiszem...Ugyhogy lehet megis nekem kéne megint ráírnom? Nektek van vmi ötletetek?Szerintetek mit csináljak?

2019. márc. 30. 17:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Valami miatt most még ne jössz be neki. Talán idővel igen, ha van időd kivárni.

Én más fiú után néznék.

F.

2019. márc. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!