Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bejövök a csajnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök a csajnak vagy hülyéskedik?

Figyelt kérdés

Mind a ketten 19 évesek vagyunk és osztálytársak.


Gyakran mondja viccből hogy milyen jó csávó vagyok, meg viccelődik hogy szexelne velem, meg hogy jó volt velem szexelni meg én ilyen meg olyan jó vagyok stb. Amikor én ezeket viszonzom akkor nevet ő is. De neki már van 1 éve tartó kapcsolata és szeretik egymást meg minden.


Szerintetek tényleg csak vicc, vagy valamennyire bejöhetek neki ?


2019. márc. 31. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szopat téged. Az ilyen csajt jobb offolni. Oltsd be, de ne durván. Akkor észreveszi majd magát, ha meg folytatja szard le. Idővel megunja.

Másik eset meg az, hogy egy és a palija nem adja neki azt ami kellene, vagy rosszul...

2019. márc. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Másik eset meg, hogy a palija egy **** és nem adja meg neki amit akar... Nem tudom, hogy köptem ki a fentit :D
2019. márc. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!