Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel kavartam még a mostani barátom előtt (már jó 1éve együtt vagyok a barátommal) és még mindig nem tudom elfelejteni. Egy suliba járunk és kb minden nap látom valószínű ezért is nehéz a felejtés. Van hogy vele álmodok 1héten minimum 1x. A barátommal ez néha vitákat is okoz pl.: megkérdezi hogy mit álmodtam és mondom hogy vele akkor kicsit idegesebb lesz. Valami módon el tudnám felejteni vagy amíg látom ez így fog menni?

2019. ápr. 2. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
A helyzet az, hogy eltudnád felejteni, ha akarnád! De te nem akarod, talán még reménykedsz is, hogy újra kezdheted vele. A barátoddal meg szakítanod kéne, mert nem szereted, más után vágyódsz, értelme nincs, hogy együtt vagytok...
2019. ápr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem reménykedem semmiben nem véletlenül hagytam ott a palit és nem jöttünk össze... A mostani barátom jobban megfogott és beleszerettem és azóta is nagyon jó kapcsolatunk van amúgy és nagyon szeretjük egymást csak hát ez a téma mindkettőnket idegesít már...Volt hogy nem láttam egy hónapig és akkor azt se tudtam hogy létezik de ha látom valamiért benne van az álmaimban.
2019. ápr. 2. 21:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Mély nyomot hagyott benned, mélyebbet, mint a pasid.
2019. ápr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!