Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van még esélyem nála?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esélyem nála?

Figyelt kérdés

Nem rég szakított velem a barátom a közeledő érettségi vizsgáira hivatkozva és még hozzátette, hogy nagyon szeret, de már nem úgy érez irántam. (másfél hónapig jártunk) Majd azt mondta, h szeretné, ha barátok maradnánk.

Elsőnek szünetet kért, meg azt mondta, hogy össze van zavarodva, majd végül is én voltam az, aki kihúzta belőle a szakítás okait.



2019. ápr. 4. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs
2019. ápr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy nyápicnál? Minek?
2019. ápr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Párszor biztos megdugna, még nem talál másikat. kérdés, hogy neked ennyi elég-e
2019. ápr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1: Miért gondolod így?

#2 és #3: Köszönöm az értelmes válasz adást!

#2: Én koránt sem tartanám nyápicnak, inkább döntésképtelennek, a kettő nem ugyanaz.

2019. ápr. 4. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem már nincs esélyed. Ha a szerelem meghal, ott KO van. Viszont lehet tér kell neki az érettségihez stb... Nem tudom, lehet ezekben az időkben hanyagolni kellene
2019. ápr. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss, de pont, hogy te vagy a döntésképtelen. Olvasd már el a saját kérdésedet.
2019. ápr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!