Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Élőben nagyon jól elbeszélgett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élőben nagyon jól elbeszélgettünk, chaten is egy-két napig, most meg nem annyira. Miként tovább?

Figyelt kérdés
Szóval voltam egy rendezvényen, egy csajszi csinos volt, odamentem aztán órákon át dumáltunk, nagyon jó volt. Körmét is rágcsálta, haját is csavargatta az ujjával, nevetgéltünk, meg látszott rajta, hogy vevőp rám... Rá két nappal írtam is neki, jó hangulatú volt, kérdezett is stb. Másnaptól majdnem egy hétig, azaz máig nagyon sok dolgom volt így csak rikásan tudunk beszélni, és egy nap után nem is volt oilyan jó hangulatú. Minden feldobott témámat olyan gyorsan lepörgettük, egy két mondatból, ilyenek. Pedig sem élőben sem az első nap, hogy írtam nem ilyen volt. Egy témáról rengeteget tudtunk bveszélni, szóval van közös hang. Aztán most olyan "hideg" érzése van a chatnek,illetve nem is nagyon megy. És talán azrét is nem, mert nem érzem jó hangulatúnak és nem akarom addig erőltetni amíg nem tudom, hogy mit tegyek. Szóval kicsit pihentessem, aztán most, hogy ráérek majd szép aktívan lehetne folytatni? Vagy azonnal írjak és dobnjak melegséget a chatbe?

2019. ápr. 5. 16:06
 1/5 A kérdező kommentje:
hozzáteszem, hogy a hangulatom sem volt olyan a sok dolog miatt. Illetve talán kcisit rá is pörögtem erre, hogy nem úgy megy ahogy szeretném, s ezért is nyomiságokat írtam :D. köfi a segítséget előre is xd
2019. ápr. 5. 16:08
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem chetelni kell, hanem élőben találkozni komám!
2019. ápr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
teléjesen jogos. És én is ezt szeretném, csak előbb jó hangulatot akarok chaten, vagy fász vagyok és csak találkozzak vele? :D
2019. ápr. 5. 16:45
 4/5 anonim válasza:

Van hogy nem az igazi chaten, en inkabb a szemelyes beszelgetest javaslom, kerdezd meg lenne e kedve valamikor talalkozni, setalni, egyre jobb ido van, akar beulni valahova (kinti reszre) stb. Ugyis ott jon le hogy tetszetek e egymasnak, utána ha mindkettotok ugy megy haza onnan hogy azta jol ereztem magam, akkor chaten is oldottabbak lesztek es johet a kovi randi

Aztan csak ugyesen 😉

2019. ápr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! Feltett szándékom ez volt, de még azóta sem nézte meg amit írtam :D. Szóval kapufa, de azért köszike
2019. ápr. 10. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!