Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tetszem neki, vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszem neki, vagy csak félénk?

Figyelt kérdés

Nem akarnálak fárasztani titeket a századik ilyen kérdéssel, de kénytelen vagyok :))

Szóval van ez a bizonyos szomszéd, és sokszor összefutok vele kutyasétáltatas közben, a minap a kutyám odarohant hozzájuk és nem támadta meg őket meg semmi,de beszélgettünk kicsit, borzasztóan aranyos volt, viszont egyáltalán nem nézett rám, lehetseges, hogy ennyire zavarban legyen 19 éves, bár nem hinném, hogy volt mar barátnője, kicsit komolytalan :)

Ha pedig szimplan csak félénk, hogyan tudnék közeledni hozzá? A szüleink jóban vannak, tudom is, hogy hol laknak, csak elbizonytalanodtam, mert tenyleg olyan érzésem volt, hogy nem érdeklem.

Tudom, kevés infó, de remélem valaki segít.

16/l



2019. ápr. 6. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy nem érdekled, vagy félénkebb. Markold meg a tökét aztán majd kiderül.
2019. ápr. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ú köszi erre még nem gondoltam ;)
2019. ápr. 6. 00:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben kicsit komolytalan, akkor gondolom én, hogy ,,játékosabb". Ezesetben pedig legalább annyi bátorságának kell lennie, hogy figyeljen téged. Szerintem egyszerűen nem érdeklődik irántad. 16/f
2019. ápr. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyértelmű hogy tetszel neki
2019. ápr. 6. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kár találgatni, sokféle ember létezik, kortól nemtől függetlenül. Van aki nyomul, van aki visszafogottabb aztán rá se mer nézni arra aki tetszik neki, és olyan is aki egyszerűen nem akar maga mellé hirtelen senki vadidegent mert kis gondja is nagyobb annál. Ezt neked kell kinyomoznod ha te akarsz tőle valamit. Mondjuk nem értem hogy lehet belezúgni úgy valakibe hogy még a jellemére se sikerült rájönnöd.
2019. ápr. 6. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!