Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit írjak neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki?

Figyelt kérdés
Már egy ideje jóban vagyunk, tudja, hogy szeretem, jövő héten kedden pedig sétálunk, ő hívott el. Nem tudom mit írjak neki, de mindenképp szeretnék valamit, mert a köszönésnek és a ,,Hogy vagy?" az olyan... nah. Tehát az lenne a kérdésem, hogy mit írjak neki, miről beszélgessünk? (Lány az illető)

2019. ápr. 6. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Kedves Fiatalok!

Olyan vérszegény kérdéseket írtok! Miért nem írod meg, hogy milyen gyakran és módon, esetleg hol tudtok találkozni, egy suliba, esetleg egy osztályba jártok-e?

Ezek hiányában ezt tudom tanácsolni: ha nem tudod miről és mit kellene írnod, akkor éretlen vagy az udvarlásra. Ám, hogy azért jótanácsot is adjak: írjad meg neki, hogy köszönöd a meghívását, te is gondolkodtál már azon, hogy egyszer elhívod őt egy randevúra. Ha találkoztok, akkor a beszédet kezdjétek az iskolával. aztán majd alakul a téma.

Ha egyikőtök dolgozik, akkor szóba jöhet a munkája, amivel foglalkozik. A többit a pillanatnyi helyzet adja. Az a lényeg, hogy sokat beszélgessetek, bármiről.

F.

2019. ápr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!