Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen beleszerettem mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen beleszerettem mit tegyek? Kérlek olvasságok végig!?

Figyelt kérdés
Szerintem ilyen nem sokakkal esik meg max filmekben. Az van hogy egy fiú egyszer szerelmet vallott nekem akkor nekem még nem tetszett azóta szerintem szépnek tart de már nem szerelmes belém azóta viszont szinte mindíg rá gondolok este is mikor elalszom méha sírok ia hogy már nem szeret meg is írta hogy néha idegesítőnek tart máf csaja is van de szerintem nem szereti annyira csak azert van hogy legyen. Nagyon szerelmes vagyok belé nem néz ki olyan jól de a személyiségébe beleestem mit tehetnék hogy felejthetném el? Szinte belehalok a fájdalomba mindíg próbálok közel kerülni hozzá valahogy de azt veszem észre hogy ő inkább távolodik de pedig szép vagyok kicsit fiús szeretnivaló mi kell még😭😭😭 valaki segítsen! Úgy gondoltam ha elballagunk megírom neki hogy mindig is szerettem de félek hogy egyszer összetalálkozunk és utálattal néz majd rám...néha még azt is elképzelem hogy még mindíg szereg és egyszer majd nagyon megölel és talán meg is csókol beleőrültem😢😭

2019. ápr. 7. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
36%

Több 100 ilyen kérdés kerül fel naponta erre az oldalra. 1-2-re szoktam válaszolni. És most is ugyanaz a tanácsom:


Hagyd a p*csába a srácot. Van még rajta kívül több millió fiú a világon. És gondolom hogy vannak más problémáid is az életben. Találj ki valami elfoglaltságot magadnak amivel elterelheted a gondolataidat.

2019. ápr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%
Elutasitottad. Aztan nem is beszéltél bele soha? Hát ne csodalkozz, hogy nem halad semmi. Menj oda beszelgetni, utalgasd hogy tetszik neked.
2019. ápr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!