Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mi nektek a làny ideàlot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi nektek a làny ideàlotok/szerintetek milyen egy jó nő/làny?

Figyelt kérdés

Sziasztok fiùk!

Kivàncsu vagyok,hogy szàmotokra milyen egy jó nő ès/vagyis mi a ti ideàlotok?Linkelhettek is vagy simàn le ìrhatjatok hogy kb milyen lànyol jönnek be nektek! :)

Kèrlek,ha lehet ìrjatok èletkort. :)


Vàlaszotokat előre ia köszi!



2019. ápr. 7. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Palvin Barbi :D


19/F

2019. ápr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Jól tanul, kedves, ragaszkodó.


A kinézet meg nagyon változó, sőt mindegy ha aranyos az arca

2019. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
10 es skálán legalább egy 8 as!
2019. ápr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

Hát van egy réteg ami megszokott venni kilóra.

A legfontosabb,hogy legyen beszédes,nyitott szájú,mert én rideg és csendes vagyok :D Pozitív kisugárzású,lelkes. Legyen őszinte,ami a szívén az a száján. Határozott,az se baj,ha olykor keményen be tud oltani valakit :D,talpraesett,de nem érzéketlen. Legyen benne természetesség,ne játssza meg magát.

Külsőre hát elsősorban metalos csajszik az én világom :) Fekete haj nagy előny élből. Az arc meg a tényleg teljesen random. Az isten se tudja kifürkészni,hogy most épp mi fog meg. Van olyan,akiben senki nem lát semmit de én igen és megtetszik.

Alakra pedig: imádom a kutyákat,de én nem vagyok az :)

Sokkal vonzóbb és szexisebb nekem ha van egy kis cucc egy csajon,amit lehet fogni mintsem a "tökéletes" test.

Aztán ha már mondtad,linkelek is 1-2 kedvencet

[link]


[link]


[link]


Na meg aki még b..szottul tetszik az VV Zsuzsu :) És a viselkedési stílusa is teljesen bejövős :)

19

2019. ápr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Őt kifelejtettem :)


[link]

2019. ápr. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Tiffany Tatum
2019. ápr. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%

Nekem a tökéletes nő az Trixie Mattel

[link]

2019. ápr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

Viselkedése sokban befolyásolja a döntés hozatalt.

Mindenen vihorászó, nagy hangú lányoktól kiráz a hideg nem kellene sohase (pláza ribik se).

Cigiző lányok se jönnek be igazán. Nem szeretem, ha bagó füstös mindene. 32 korom. Legyen kedves, normál érett viselkedésű. Fogadja el, hogy nem vagyok szépek közé való ne használjon ki szórakozzon rajtam stb...

2019. ápr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!