Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ebben a bonyolul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a bonyolult helyzetben? Lövésem sincs mihez kezdjek!

Figyelt kérdés

Kb egy jó éve elkezdtem beszélgetni egy osztálytársammal, és megtetszett. Együtt táncolunk a szalagavatón, azóta volt egy barátja mert balf*** voltam és nem éltem a lehetőséggel. De ez most nem ide tartozik. December óta beszélgettünk rendszeresen, suliban is Facen is... Van egy"barátnője" akinek tetszek(de van barátja) és ha vele beszélget a lány aki tetszik utána egy ideig mindig távolságtartó. Voltunk egy hónapja közösen házi buliban, de engem totál K.O.-ra itattak... így nem volt semmi megint. :(


Előző pénteken beszélgettünk suliban aztán mentem haza. Aztán láttam, hogy egy régebbi több hetes beszélgetésünkre reagált szívecskével. Ez meglepett ,hogy visszaolvassa a régebbi üzeneteket. Ezek szerint ha nem tévedek gondolt rám. Vagy nem ? Te mit gondolsz erről? Szombaton írtam neki, megnézte de nem is válaszolt... MA suliban is mentem volna beszélgetni hozzá de mondta hogy bocsi de most a (előbb említett) barátnőjével kell beszélgetnie. Nem is köszönt vissza, hiába köszöntem neki. Egyszerűen elfordult.


Az a helyzet hogy nem igazán tudom mi lehet a baja. Lehet hogy megismerkedett egy nálam jobb sráccal és engem meg lesz**r. Ezt tartom a legvalószínűbbek. Most hogy jobb lett volna az idő ma hívtam volna el fagyizni, de így most úgy érzem ennyi volt. Mit mondhatnék neki?


Arra gondoltam ,hogy megkérdezem mi rosszat tettem? Mégis mi a baja velem?


Hogy fogalmazhatnám meg:


Hogy azért nem próbálkoztam eddig, mert nem akartam hogy kettőnk közötti "viszony" véget érjen, mert ha nem szeretne tőlem semmit akkor így nekem ez nem menne és inkább legyen vége mindennek, minthogy így legyünk mint most!


Mit tehetnék?


18/F


2019. ápr. 8. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg egyenesen a lánytól, hogy mi a baja? Mert úgy érzed, néha olyan, mintha tetszenél neki, néha meg levegőnek néz.

Légy őszinte, mondd el az érzéseidet. Az a legegyszerűbb. Mi így nem fogjuk kitalálni ennyi szövegből. Ehhez benne kell lenni a szituban, de még úgy is komplikált ez az egész. Fura a csaj, azért azt meg kell hogy mondjam.

2019. ápr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem az a fő probléma, hogy nem próbálkoztál ennyi ideig nála, előbb utóbb elveszti az érdeklődését feléd még ha be is jössz neki, még is meddig kéne várnia, hogy végre elhívd randira, vagy kimutasd az érzésed felé. Az is azt mutatja, hogy nincs mire várni, amikor közös házibuliban inkább vagy taj részeg, minthogy vele töltsd az időt. Arra a kérdésre, hogy hogy mondhatnád el neki, elég egyszerűen mivel jól ismered, sokat találkozol vele ennél könnyebb szituáció a világon sincs (a fagyizás jó ötlet).
2019. ápr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ìrjál neki most, hogy mi lenne, ha elmennétek valamelyik nap fagyizni?


Ha vissza utasít egyértelmöen nem akar veled semmit. Ha elakar menni veled akkor meg igent mond, és lehet tovább probálkozni.

2019. ápr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!