Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem akar velem összejönn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem összejönni? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Tehát van egy fiu az osztályból aki nagyon tetszik es en is neki.Mindig bámul engem meg mosolyog valamikor meg flegma.Megkérdeztem tőle mit érez és azt mondta tetszem neki. Egybk. Az exem az osztálybol többen jártal vele de nem volt komoly.szerintetek?
2019. ápr. 8. 21:01
 1/5 anonim válasza:

Hany evesek vagytok? Sok mindent befolyasolna ha tudnam mennyi idosek vagytok

Nekem fura lenne olyannal jarni aki osztalybol tobb emberrel is egyutt volt, mondjuk kerdes hogy mennyire voltak komolyak azok a kapcsolatok (ahogy te is irtad nem voltak komolyak), a helyesiras hibak az utolso mondatot erthetetlenne teszik szamomra, ha ujra leirnad megkonnyitened a dolgunk 🙂

Mindettol fuggetlenul hivd el talalkozni sulin kivul, fagyizzatok, setaljatok stb, kezdd el megismerni, ne ugy akarj vele osszejonni hogy uh oke jarjunk, lehet ismered mert az osztalytarsad de sokat attol meg ezekem felul is meg lehet tudni a masikrol

2019. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
bocsanat lemaradt.. Szoval irtad hogy nem voltak komolyak, ettol fuggetlenul jo lenne tudni milyen kapcsolatok voltak azok
2019. ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibákért.mindketten 8.osztályosok vagyunk .És lány vagyok.🙂
2019. ápr. 8. 21:34
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazábol az egyik 4 napig a másik 3 hétig tartott.
2019. ápr. 8. 21:35
 5/5 anonim válasza:

Szoval jovo tanevtol mar nem is lesztek osztalytarsak.. Kiveve persze ha ugyanoda mentek..

Hat amit en javasolnek, az az, hogy hagyd ezt a dolgot, fiatalok vagytok meg ehhez igazából, persze lehet kezenfogva setalni stb stb, de szerintem vard meg a kozepiskolat, ott egy csomo uj embert fogsz megismerni es azok kozul valogass majd, tudom ez most igx talan nem trtszik neked de hidd el jobban jarsz. Szerintem ennyi idos korban meg korai, megaztan latod, 4 nap meg 3 hét, ezek nem kapcsolatok, probald meg elengedni es majd jovore kozepiskola

2019. ápr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!