Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha egy lassan unalmassá váló, de kellemes és viszonylag stabil kapcsolat mellett megtetszik valaki más, akivel ugyanakkor nem bírnánk ki együtt úgysem sokáig, mert mindketten makacsak és bonyolultak vagyunk?

Figyelt kérdés

1,5 éves kapcsolat mellett akad egy ilyen barátságom, akivel ugyan jól kijövünk, szerintem a vonzódással sem lenne probléma, de nagyon forrófejűek vagyunk, szóval nem lenne értelme összejönni, főleg, hogy ahhoz el kellene dobni kapcsolatot, mindent. Nem vagyok szerelmes az említett csak barátba, de félek, hogy ez idővel így alakulna esetleg, akaratomon kívül, amit nagyon nem éreznék fairnek, persze ez közel sem biztos.

A párom nyilván fontos része az életemnek, de egyre több a veszekedés és vannak dolgok, amiken nem nagyon megy a továbblépés, mindig fennakadunk ugyanazokon -de mindig kibékülünk. Azt hiszem, szeretem, csak belefáradtunk az állandó "harcba" egymással meg minden egyébbel szemben.:(

(Pont azért várok tanácsokat, hogy ne legyen belőle megcsalás, szóval próbálja mindenki visszafogni magát... lehetőleg.)



2019. ápr. 8. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Az unalmassá váló kapcsolatot már csak a megszokás tartja össze. Te már kifelé kacsingatsz, ideje lenne szakítani és egyedül maradni egy ideig.
2019. ápr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%
Az a baj hogy tipikus nő vagy, ami annyit jelent , hogy ha gáz van a kapcsolatodban akkor automatikusan találsz egy másik számodra vonzó embert akinél tiszta lappal kezdhetsz.. De később megint csak ezzel is össze veszel párszor és ez egy körfolyamattá válik , mindig lesz az a pont amikor te ki fogsz lépni és már előre megtervezed a kiszemelted. Minden olyan kapcsolat után ami legalább fél éves vagy 1 éves volt minimum 1 évig kell egyedül lenni , hogy helyre álljon a reális bioritmus és kémia a szervezetünkben.. Te ezt szembe köpöd mint az aki diétázik de még is úgy dönt bezabál 2 kiló zsíros kenyeret hagymával..
2019. ápr. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

2. Valaszolo, mi van, savanyu a szolo? Az gaz :) nehogymar te tarts itt eletvezetesi tanacsokat, mikor tok frusztralt vagy. 🙄😬

Nezd kerdezo, nem unalmas kapcsolatoknal is benne van a pakliba h johet vki, aki megtetszik neked, de emiatt nem erdemes mindent eldobni mar felnott korban. Mivel viszont tini temakorbe irtal, gondolom meg fiatal vagy ahhoz h egy lapos langyosvizben eldegelj, ugyh azt mondom ragadd meg a lehetoseget es ha tetszik neked vki, eld ki magad , ne a mostani sehova nem vezeto vmiben ucsorogj. Nem kell mindenkivel osszejonni, akivel osszekavarodsz... ezzel nem azt mondom h legyen minden 2. Szembejovo sraccal vmi, mert az gaz, de a te korodban en egy 6 eves kapcsolatba feccoltem az energiat total feleslegesen. Hu voltam, mikozben nem erte meg es olyan helyzeteket hagytam ki, amiket mar csak banhatok. Amikor mar a vege fele jart a dolog, tettem ra magasrol es bizony osszekavartam a kiszemeltekkel es egyaltalan nem banom, hamarabb kellett volna. Ez a tini kori hosszu kapcsolatozas a legnagyobb hulyeseg kb :) elvezd ki a fiatalsagod, majd raersz husegesnek lenni amikor felnosz.

2019. ápr. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
XD
2019. ápr. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!