Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem merek szerelmes lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, volt már 2 2 hónapos kapcsolatom. Minden jó volt az elején, de aztán begubóztam, falakat építettem magam köré, és szakítottam. Vhogy mindig "kiszerettem" belőlük, és találtam vmit, ammire rá lehetett fogni, h miért legyen vége. Rettentően hiányzik mellőlem valaki, de besokallok az emberektől. Mit tudnék ez ellen tenni? Asszem nincs túl sok önbizalmam, és félek. Uh micsoda ambivalens érzések.

2019. ápr. 9. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Küzdd le magadban a bátortalanságot, mert az az élet rendje, hogy lányok és fiúk ismerkedjenek.

Ha egyedül nem megy, ne szégyelld, és kérd pszichológus vagy idősebb barátnő segítségét.

2019. ápr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Arany drága bogaram! Biztosíthatlak, ha találkozol egy arra érdemes pasival, olyan szerelmes leszel, hogy a fal adja a másikat. A szerelemben nincsenek észérvek, nincsenek félelmek. Ha vannak, az már régen rossz.
2019. ápr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!