Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem néz rám egy fiú sem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem néz rám egy fiú sem?

Figyelt kérdés

Furcsának tartom, hogy nem igen néz meg magának senki (az 50 és 70 éves fószereken kívül :'D lol)

Nem hinném, hogy a kinézetemmel vagy a kisugárzásommal lenne probléma, szóval tényleg nem értem. Annyira csúnya csak nem vagyok, hogy ez gondot okozzon, és az utcán se úgy vonulok végig, mint aki a kivégzésére készül xD Az emberek általában azt mondják cuki vagyok, mégsem érdeklek senkit :c Ti mit gondoltok, miért van ez? Tanácsokat is szívesen fogadok, plusz pacsit azoktól, akik hasonló cipőben járnak, mint én :'D :'3


17/L



2019. ápr. 9. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Hátul is van szemed? Ha nincs, nem tudhatod ki kacsingat utánad.
2019. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát nemtudom mi oka lehet ennek, lehet nem vagy nekik szimpatikus. De ha már nagyon eleged van, akkor teis nyithatnal felejuk, hogy megismerjenek. :)
2019. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Kizárt dolog. Max nem a kategóriádnak megfelelő emberektől várnád el...

De tuti megnéznek.

F25

2019. ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok fiúként. Akárhányszor megyek ismeretlen társaságba, a lányok általában azt mondják helyes vagyok, meg kedves de úgy az utcán nem néz meg senki, vagy ha valaki néha mégis, egyből elkapja a tekintetét ha ránézek. De egyszer csak szerencsénk lesz:'D 19F
2019. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19%
Az sem jó ha mindenki téged bámul. Nekem elhiheted. Pedig nem hívom fel magamra a figyelmet.29/F
2019. ápr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!