Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan veszem észre, ha már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan veszem észre, ha már nem szerelemből szeretem?

Figyelt kérdés

A barátom elég beleszarok stílus. Nagyon sok csalódást okozott nekem. Amikor ilyen van, itthon el tudnám hordani mindennek. Ezt soha nem mutatom ki, de anyával mindig megbeszélem ezeket. Senkinek egy rossz szót nem szoktam mondni róla, és mindig megvédem és kiállok mellette anyám és a barátaim előtt is. Ha vele vagyok, akkor ezek a rossz gondolatok mindig eltűnnek. Ő nem szándékosan okoz fájdalmat, hanem nem igényli annyira az együtt töltött időt, mint én. Én viszont többet szeretnék találkozni, meg chatelni vele, ebből jönnek a viták. Nagyon szeretem, még most is, minimum annyira, mint az elején, és ő is szeret engem. Anyám meg a barátaim mégis azt mondjàk, hogy már nem vagyok szerelmes belé, hogy kiábrándultam és már csak kötődöm meg ragaszkodom hozzá. Nagyon idegesítenek már, mert én nem így gondolom. Azt mondják külső szemmel látják rajtam, viszont a barátom még mindig szerelemből szeret. Ezt vágják hozzám napi szinten, és hogy ennek már nincs értelme mert én nem úgy érzek. Szerintem én jobban el tudom dönteni, mit érzek, de a sok beszólogatás miatt elkezdett fúrni ez a dolog. Honnan tudhatom biztosan, hogy már nem szerelemből, hanem csak szeretetből és kötődésből vagyok vele?

Nagy segítség lenne néhány tipp ezügyben!

16/L



2019. ápr. 10. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!