Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak a kiszemeltemmel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a kiszemeltemmel ha nem ismerem de szerintem néha néz?

Figyelt kérdés

Új suliba járok,ő is idén jött.Az osztálytársak kap tök jól elvagyok meg minden.A lány az évfolyam társam és az egyik osztálytársa az én volt osztálytársam(tipikus nagyképű gazdag gyerek aki szerinte bármit megtehet.Annyira nem hagyott békén,hogy volt néhány idegösszeroppanásom és öngyilkos hajlamom. 4. Osztály elöt!!!!!!!!!)

A lánynak máig nem tudtam a nevét és sokszor ugyanazzal a busszal megyünk haza.Néha olyan érzésem van,hogy rámpillant aztán amikor odanézek másfelé néz de lehet,hogy csak hülye vagyok.Néha látom a folyosón és ha a közelében látom a volt osztálytársamat(x) olyan érzésem van,hogy nagyon szívesen széttépném.A lánnyal még soha nem beszéltem.Megnéztem az instagramját és régen(kb 2 éve) szőke volt(most fekete a haja) most fogszabályzója van de alig látszik és nem tudom elmondani,hogy milyen gyönyörű.Azt hiszem ez a szerelem......



2019. ápr. 10. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj össze vele. Akkor elválik, hogy belsőre is szimpatikus-e neked, illetve akár az is, hogy tényleg rád pillant néha vagy csak képzelődsz.
2019. ápr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem az már tetszik benne,hogy olyan cuki tekintete van és nem nagyképű
2019. ápr. 10. 22:34
 3/3 anonim válasza:
Sok szerencsét :)
2019. ápr. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!