Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy fiú meg tud változni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú meg tud változni egy lányért akit nagyon szeret, vagy nagyon lehetetlen?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 12. 18:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
(20 éves fiúról van szó)
2019. ápr. 12. 18:44
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Engedel tesó jobban jársz.
2019. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Ideig-óráig igen, de a vér nem válik vízzé.
2019. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Ezzel csak a lányok ámítják magukat, hogy majd az ő kedvükért megváltozik.
2019. ápr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
Nem. Mert ha meg kell változni valakiért is,akkor az nem fogad el úgy ahogyan vagy,amilyen vagy. Nekem is volt ilyen. A csaj elkezdi,hogy azért változott meg,mert én nem voltam hajlandó miatta. Hát persze,hogy nem fogok megváltozni bárkiért is. Magam miatt esetleg. Tök nevetséges volt. Az volt a legviccesebb,hogy azt hitte majd bedepizek miatta,és öngyilkosságot fogok elkövetni,és kinevettem.
2019. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Ne higgy az utolsóknak, kérdező Ők nyilván nem változtak egész életükben, és még mindig nem szobatiszták pl.

Lótuszt! Az ember folyamatosan változik, fejlődik. Senki sem születik tökéletesnek, sok hibát kell elkövetnünk, mire hatásukra jó emberré szerethető partnerré válunk. Ki előbb, ki később, ki sohasem. Én későn érő típus voltam, rengeteg kapcsolat és egy elrontott házasság kellett hozzá, hogy megtaláljam az igazit, akinek én magam is az igazi vagyok. De sokan vannak velem szemben, akiknek huszonévesen benő a feje lágya. Szóval ha olyan nagy hatással vagy rá, akkor meg fog változni.

2019. ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 igaz:)
2019. ápr. 12. 19:40
 8/14 Laylah ***** válasza:
100%

Az ember csak akkor változik meg, ha meg akar változni. Külső körülmények miatt, mint pl. egy másik személy, csak ideig-óráig. Igazából csak eljátssza, megpróbálja a változtatást, de ez sosem lehet tartós, az egyéni preferencia idővel mindig felülírja a kényszerített alkalmazkodási mintát.

Szóval igen, lehetséges, csak épp nagyon nem valószínű.

2019. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ember folyamatosan változik,ez igaz.

Ahogy az is,hogy az se nem végleges,se nem "jó" változás,ha bármi változást is másik miatt csinálunk. Az ember megváltozni igazából saját maga miatt tud.

A megváltozás és a változás nem ugyanaz.

A megváltozás az esetedben azt jelenti,mondjon le 1-2 negatív tulajdonságáról. Gondolom. Talán megteszi,ha belátja ,hogy a változás neki is jó lesz,n em pedig csak neked.

A változás motivációja belőlünk fakad,nem másból. Ha szakítotok,akkor te (a motivátor) kilépsz az életéből, ami azt eredményezHETi,hogy vissza esik,mert a nincs,aki motiválja. Saját magunk tudjuk a saját motivációnkat fenntartani,magától értetődő módon azért, mert mi magunknak...hogy mondjam, mindig ott leszünk.


Miért vagy vele,ha ennyire zavarnak dolgok benne? Borítékolható a szakítás,hallod,ez tini kategória,nem ő lesz a férjed. Kár ezen aggódni.

2019. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
az a helyzet, hogy már belátta, hogy változni szeretne, meg belátta a hibáit és ezek olyan változások lennének, amiből neki is előnye lenne az életbe, de nem tudom hogy elhiggyem e neki..
2019. ápr. 12. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!