Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most szivat vagy komolyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szivat vagy komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Féléve tetszik egy lány és én úgy döntöttem,hogy full részegen elmondom neki chaten,hogy mit érzek.(ja mind ketten lányok vagyunk.)És mondta,hogy aranyos vagyok de van valakim.Utánna kérdezte,hogy miért pont ő meg hogy hogyan én elmondtam neki,hogy mi fogott meg benne aztán azt is,hogy elsőre ismerős volt valahonnan utánna arra vissza írta,hogy én is ismerős voltam neki de ő se tudja,hogy honnan.Utánna írja,hogy örülök,hogy leírtad igazából én is a lányok fele kaccsingatok de rajtam kívül 1ember tudja,hogy neki a lányok tetszenek és,hogy ne mondjam el senkinek meg azt mondta ő se mondja el ezt az egésszet senkinek és sajnos vagy nem sajnos van barátnőm...

Meg mondtam neki ha nem lenne gáz akkor barátok lehetünk?Azt mondja simán lehetünk és ez nem gáz.Meg úgy köszöntem el,hogy megyek,mert nem vagyok túl jól(mert sokat ittam)és mondta,hogy vigyázzak nagyon magamra.

Majd az egyik lány ismerőse(vagy lehet ő a barátnője)bekövetett instán és rám írt,hogy van-e kedvem ismerkedni?Mondam nincs azt kikövetett.Meg a lány akinek szerelmet vallottam ezt a lányt ki is követte instán(gondolom ne legyen feltünő nekem)Na nekem ez a gyanus,hogy rám írt a spanja és nem tudom,hogy ezeket komolyan mondta nekem...

Ő 16/L én 18/L



2019. ápr. 13. 00:33
 1/7 A kérdező kommentje:
És nem tudom,hogy szivatnak-e a spanjával(vagy csajával) vagy ezeket komolyan írta nekem...De,hogy a lányokat szereti az szerintem igaz,mert az nagyon látszik rajta😂
2019. ápr. 13. 00:36
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz amit írt ,lehet csak úgy gondolta ,hogy ismer egy másik lányt is akivel össze jöhetnél ,ha már vele nem is .
2019. ápr. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja meg még az is fura,hogy mikor elmondtam neki akkor ez a spanja egyböl bekövetett majd ki azt mikor rám írt akkor megint bekövetett.😅
2019. ápr. 13. 00:41
 4/7 A kérdező kommentje:
De más lány nekem nem nagyon kell
2019. ápr. 13. 00:41
 5/7 A kérdező kommentje:
Insta sztoriaimat is elkezdte nézni...
2019. ápr. 14. 19:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is ajánlott neked egy spant, hogy ha már vele nem, akkor a haverjaval, vagy az is lehet hogy ő az a bizonyos barátnő, és szeretnének egy édes hármast, de ezt valószínűtlennek tartom, mivel a lányok feltekenyebbek. De amúgy.. Nem lenne egyszerűbb megkerdezni a barátnődet? Ha barátok vagytok, mert a baratok mindent megbeszélnenk. Na és ami még nekem fura, hogy én biztos nem baratkoznek olyannal, aki nekem amúgy tetszik. Neki biztos jó, mert imponáló egy olyan barát, aki beléd van zúgva, de neked szar lesz. Aztán meg nehogy kihasznaljon! Tudom most ezt el nem tudod képzelni, mert bele vagy zúgva, de ha elmulik a rózsaszín köd mi lesz? Rajossz akkor majd, hogy mint a példa is mutatja, csak szórakozik veled. Nincs baj azzal, ha lányok tetszenek, de keress inkább normálisakat...legalabbis én ezt tenném, nem bantasbol:)
2019. ápr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most meg azt laton,hogy instan kikovettek egymast,facen nem ismerosok egymasnak akkor amelyik kepen megjeloltek egymast azt vissza vontak...
2019. ápr. 18. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!