Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Néha érdekes érzés fog el és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha érdekes érzés fog el és nem tudom, hogy szeretem-e?

Figyelt kérdés

Félek, volt már rossz tapasztalatom... Együtt vagyok a barátommal 1 hónapja. Nem rögtön jöttünk össze, hanem előtte ismerkedtünk egy darabig. Nagyon jó vele lenni, mindig figyel arra, hogy ne csak neki legyen jó a kapcsolat, hogy feltudjon oldani. És én is figyelek rá, hogy mellettem önmaga lehessen. De néha eszembe jut, hogy tényleg szeretem-e. Aztán hirtelen síró görcsöm van, hogy ilyen gondolat eszembe jutt. Anyira félek, hogy ez egyszer véget ér miattam, és soha többé nem látom, beszélek vele.

Sajnálom, ha ez valakinek nagyon idegesítő kérdés lett, de csak ide tudom anonimitásba leírni.

Köszönöm, ha végig olvastad.



2019. ápr. 13. 10:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ezen gondolkozol, akkor nem szereted. És akkor mi van, ha nem szereted és szakítotok? Ezen át kell esni, amíg meg nem találod az igazit. Így fejlődik az ember, így tanulja meg a szabályokat, viselkedést, így ismer meg másokat és önmagát. 1 hónap az semmi, sőt 1 év sem egy kapcsolatban. Nem mondom, hogy most azonnal szakíts, de ha úgy érzed nincs értelme és nem szereted, lépj ki minél előbb, mert minél tovább húzod, annál nehezebb lesz.
2019. ápr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!