Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú aki nekem nagyon tetszik régóta és ma írta nekem hogy szerelmem stb..amit nm érték mert,

Múlt héten volt egy házi buli ahol ő is ott volt be voltunk rúgva mind ketten és mondtam neki h szeretem őt és sírtam is neki és az mondta ő is szeret

Aztan fel mentünk a szobajaba és megcsokolt😭😭 és simogatott ott lent és annyira jó érzés bizsergett az egész testem..

Csokolgatta a nyakam és folyamatosan mondta hogy szeretlek😭közbe történt pettingeles🙄amit mind a ketten élveztünk

Aztan mikor oda került volna a sor.. (én még szűz vagyok) akkor azt mondta h nem lehet..

Őszintén én abban a pillanatban gondolkozás nélkül lefekudtem volna vele..

De ő nem akarta☹️nem tetszettem neki? Nem kívánt eléggé?

Másnap nem beszéltünk..

Aztan a hét többi napján úgy viselkedtunk egymással mintha semmisem történt volna

Aztan ma arra ébredtem hogy írt egy regényt hogy nagyon tetszek neki és szeret engem stb..

Es találkoztunk 1 óraja kb és megcsokolt újra

De nem kérdezte meg h lennék e a barátnője vagy valami..

Szóval most mit csináljak?

Nem tudok el menni rajta..

Az egyik percben mintha én lennék a mindene a másik percben meg mintha kozombos lennék számára 😭😭

Valaki adjon nekem tanácsot köszönöm!!

(17 vagyok ő 18)



2019. ápr. 13. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy nem feküdt le veled még szerethető.És ne várd hogy minden pillanatban körbe rajongjon
2019. ápr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
*szerethet
2019. ápr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Inkább örülj, hogy nem használta ki az alkalmat, és nem akart egyből lefektetni. :P Ez is azt bizonyítja, hogy nem alkalmi kapcsolatként tekint rád. Ha nem tiszta mi folyik köztetek, ne rá várj, hanem kezdeményezz erről te beszélgetést, hogy akkor ez mi is volt, és legyen-e folytatás.
2019. ápr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mond el neki, hogy tetszik neked.
2019. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűen egy kicsit éretlenek vagytok még! Csak nyugi!

Lassan eljuttok mindehová.

F/60

2019. ápr. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!