Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi storyk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi storyk?

Figyelt kérdés
Ti hogy jöttetek össze párotokkal?

2019. ápr. 15. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
97%

lol sehogy


-csak egy 16 éves összetört fiú aki nem tud túllépni egyetlenegy lányon

2019. ápr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

A mostani párom a nővérem munkatársa volt. Mindig jártam be az üzletbe nővérem miatt, párom pedig mindig nézett engem, és egyszer rám írt. Nagyon jól elbeszélgettünk, hamar megtaláltuk a közös hangot, és szép lassan az egészből kialakult egy barátság. A bibi az volt az egészben, hogy ő nagyon szerelmes lett belém, én pedig rá sosem tekintettem úgy, pláne, hogy akkor még más barátom volt. Akkori barátom elég féltékeny típus is volt, szóval emiatt volt, amikor nem is beszéltünk. Közben szakítottam vele, párommal pedig egyre közelebb kerültünk egymáshoz, és végül is majdnem 2 év barátság után jöttünk össze. Azóta nagyon boldogok vagyunk, már másfél éve.

L/19

2019. ápr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
94%
Adom az első kommentelőt,sehogy~szintén 16 éves aki nem tud túllépni egy emberen csak én lány vagyok és fiú az illető azaz fordított a szereposztás:D
2019. ápr. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!