Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Van pasija. Többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van pasija. Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe nagyon beleszerettem szinte minden nap beszélünk, buliba együtt táncoltunk stb.De van pasija és emiatt elmondani se szeretném neki mert akkor lehet megromlana a kapcsolatunk?Baráti kapcsolatot szeretnek tartani vele de mindig csak erre gondolok és emiatt én napi szinten rosszul érzem magam van valami ötletetek?
2019. ápr. 15. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell semmit csinálnod, van pasija.

Osztálytársam is dettó ugyan ezt csinálja. Tudja, hogy a csajnak párkapcsolata van, de viszegeti neki a virágot, meg hazakísérgeti, folyamatosan dumál vele.

Nem értem, hogy egy boldog párt miért kell tönkre tenni a saját önző érdekeink miatt. Persze nem mondom, a csaj is hibás, amiért hagyja magát, de attól még békén lehetne hagyni...

2019. ápr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Ugyan már, milyen kapcsolat az, ahol a csaj napi szinten más pasikkal beszélget, táncolgat? Egy ledér k...., ha össze is jönnél vele, 5 perc után megcsalna.
2019. ápr. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld magad a lány pasijának helyébe!

Neked hogy esne, ha csajodat le akarná ütni valaki/akárki a kezedről?

Egyet tehetsz: belenyugszol a helyzetbe.

A foglalt klotyó ajtaján is hiába dörömbölsz!

2019. ápr. 16. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!