Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Mit csináljak abba a 4és fél hónapba amíg nem látom?

ELŐZMÉNYEK: https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..

Jövőhéten fogom utoljára látni akkor is csak 3napot,mert utánna nekem májusba ballagásom lesz és utánna már csak vizsgák lesznek de ott úgysem fogom látni.Szeptemberbe én újra fogok menni suliba és akkor látni fogom újra(3+2 éves a sulim).Mit csináljak,hogy ne kattanjak be a híányától?Hogyan találkozhatnék vele vagy esetleg hogyan felejtsem el?Vagy a gondolataimat,hogyan tereljem el?(Elfelejteni annyira nem akarom😭)

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, hiány, iskola, felejtés, lány, szünet, ballagás

ápr. 16. 09:26  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Ezen a héten meg nem látom,mert gyakszim van.Meg a legutolsó héten is gyakszim lesz.☹️

# 1/5Időpont ápr. 16. 09:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

*ban 😂

# 2/5Időpont ápr. 16. 09:38 Privát üzenet
Megkérdezted lehettek-e barátok és pozitív választ adott, akkor megbeszélgessetek és aztán majd csináltok programot.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont ápr. 16. 09:52 Privát üzenet
ssaa nevű felhasználó válasza:

Az alatt a 4 és fél hónap alatt intenzíven gyakorold a magyar helyesírást!

F.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont ápr. 16. 15:05 Privát üzenet
Kezd azzal hogy nem nyavajogsz mint egy kislány.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont ápr. 16. 16:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehetek szerelmes olyan emberbe akivel még nem beszéltem, de minden nap látom?
Hogyan fogadjam el, hogy őt már soha többé nem látom, és soha többé nem beszélünk?
Az mi hogy szerelmes vagyok egy csajba de úgy sexuálisan nem izgat meg nem gondolok ilyenekre ha őt látom?
Egy fiú barátom nem rég bevalotta, hogy szeret. Én visszautasítottam, hisz nem viszonoztam az érzéseit. Azóta kevesebbet látom, és nagyon hiányzik. Nem tudom eldönteni, hogy...
Ha látom az utcán köszönjek neki? Beszélgessek vele? Szarul is elsülhet?
Pár napja egyik ismerősömnek eltünt minden üzenőfali bejegyzései erről a hónapról. Csak 2012. dec.31-ig látom a bejegyzéseit. Pedig minden nap láttam eddig ebbe a hónapba hogy...

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!