Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mit kell tenni? 17/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit kell tenni? 17/F

Figyelt kérdés

Van egy lány nagyon különleges számomra és el is hívtam randira ő igent mondott, nagyon jól meg voltunk társaságban ismertem meg, a randi előtt meg kérdezte, hogy nincs-e kedvem találkozni vele mert, hogy hiányzom neki stb. Sajnos csak csapatban tudtunk megoldani ezt, itt is nagyon jól meg voltunk. Majd bucsuzáskór megölelt és közölte, hogy kővire kaphatok csókot is.

Következő nap pedig közölte, hogy csak barátnak tud elképzelni.. és tudom, hogy nem csak tetszettem neki. És ezt ő is tudja fordítva..

És ezzen a legjobb barátnője is meglepődött és közölte, hogy nem áll készen szerinte egy kapcsolatra, de hogy bír engem. Mert nekem mindegy, hogy most vagy később az nem számít (remélem értitek)

Köszönöm szépen előre a válaszokat, ő tényleg fontos nekem :)



2019. ápr. 16. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jössz be neki.
2019. ápr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még próbálkozz kicsit, aztán ha ezután is többször visszautasít akkor hagyd.
2019. ápr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sokszor a tinilányok (tapasztalatbol mondom) nem az adott sracba, hanem magaba a szerelem gondolataba szerelmesek... Lehet nalatok is ez volt a helyzet.
2019. ápr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. ápr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!