Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Érdemes írni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Érdemes írni neki, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy lány akivel december/január környékén elkezdett közelebbivé válni a kapcsolatunk. Nekem kb akkor kezdett bejönni. De mivel volt barátja nem mutattam ki az érzéseim, nem tettem semmit, sőt a személyes találkozások is csak a véletlennek voltak köszönhetőek, és pár percig tartottak (pl buszmeg, vonatállomás). Sok lány barátom van, illetve volt egy 2 éves kapcsolatom ezért szinte egyből leesik ha egy csajnak baja van az írása alapján is. Tavaly nyár óta ismerem és mivel december óta napi szinten írtunk többször is kiszúrtam, hogy baja van. Majd egyszercsak szakított a barátjával amiben én megláttam a lehetőséget. Tehát próbáltam vigasztalni és hasonlók de megkért, hogy személyesen beszéljünk erről, mert az jobb neki. Tehát pár nappal később találkoztunk de valahogy hirtelen történt minden és eljutottunk a csókig. Aztán elmondta, hogy rég tudja, hogy akarok tőle valamit stb. Aztán elkezdtünk kijárni, össze is jöttünk. Na most ez az egész 2 hétig tartott mivel úgy érezte, hogy ez túl gyors, én ezt elnéztem neki, tudom mit érez egy ember egy szakítás után. Tehát telt az idő és én beszéltem a legjobb barátnőjével aminek köszönhetően összeveszett velem, én lettem a rossz, hogy miért tőle kell kérdezgetni, hogy hogy van, vagy hogy mennyi idő kellhet neki, hogy én ezzel hátbaszúrtam. Hát néztem egy nagyot mert én csak neki/nekünk akartam jót azzal, hogy a kedvében járok. Tehát mindegy végülis én lettem a rossz. Ennek már 2 hónapja, azóta nem beszélünk, szintén a véletlennek köszönhető összefutások azok amik megmaradtak, ilyenkor mindig mosolyog, előbb köszön mint én, integet stb. Pár napja rám írt, hogy hogy vagyok, írtunk pár percet majd nem válaszolt. Ma egy közös lány haverunk mondta, hogy ha találkoznak szinte mindig felhoz engem és felőlem kérdezősködik, illetve felhozza, hogy még mindig nem birja megérteni, hogy miért nem neki írtam akkor. Most mit tegyek? Elment egy kis idő és mivel minden hirtelen történt magam is elvesztettem a fonalat. Afféle fellángolsá volt mindkettőnk részéről de valahol úgy érzem nem vagyunk közömbösek egymásnak. Érdemes lenne újra felvenni vele a kapcsolatot vagy ennek már úgyis mindegy?


F/19 L/17



2019. ápr. 16. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én megértem, hogy nagy volt a lelkesedésed, hogy szakítottak. Nem tudom mennyi ideig voltak együtt, azt nem említetted, de van akinek évekig tart normálisan kiheverni valakit. Gondolom azt sejted, hogy azért ment bele veled annyira gyorsan, mert az érzelmi űrt akarta tudat alatt ezzel kielégíteni és örült, hogy valaki mellette áll.

Ez a háta mögött beszélős dolog... hát egy tipikus csajos szokás, hogy ezt annak vette fel és besértődött rajta. Inkább nem is kommentálom, értelmetlen.

Amit nem értek, hogy rád ír és nem válaszol utána. Oké, hogy dolga van, de akkor után bármikor írhatott volna ha akar.

Valószínű bejössz/bejöttél neki, de szerintem egyelőre még békén kéne hagynod. Magamból kiindulva 1 év volt, mire pl az egyik 3 éves kapcsolatomat "kihevertem", pedig már én is szakítani akartam.

Plusz ha nem ír vissza, akkor hiába akarnád felvenni vele a kapcsolatot, mindenesetre ne a barátnőit kérdezgesd, jobb ha tőle tudod. Az, meg hogy mennyi idő kell neki... ez is egy buta kérdés szerintem, mert ezt sose tudja megmondani az ember még saját magáról sem, a barátnők meg pláne nem.


21L

2019. ápr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
7 hónap után szakítottak. A legjobb barátnője bocsánatot kért tőlem, szerinte ő tehet erről az egészről (szerintem meg nem). A másik az magától mesélt és rég óta közeli barátom. Azt, hogy mennyi idő kell nyilván nem lehet megmondani, nem is arra voltam kíváncsi, csak mivel arra kért, hogy egy ideig ne beszéljünk nem tudtam mit tegyek pontosan. Köszi, akkor hagyom aztán meglátom, bár magam se hiszek benne.
2019. ápr. 18. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!