Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszhetek úgy egy srácnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek úgy egy srácnak, hogy van barátnője?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akivel négy évig szinte egyáltalán nem beszéltünk. Aztán mostanában megtudtam, hogy ő is szeret olvasni, és rájöttünk, hogy egy az érdeklődési körünk. Néha beszélgettünk könyvekről, filmekről, művészetről stb Facebookon. Suliban annyira nem szoktunk, de egyszer például mellém ült egy órán, mert nem volt ott a padtársam, és akkor is egész órán beszélgettünk. Én elkezdtem megkedvelni őt, mert elég sokat beszélgettünk Facebookon, és úgy döntöttem, hogy inkább nem keresem többet, mert tudom, hogy úgyis barátnője van, erre hétvégén, mikor már nem beszéltünk két napja, küldött nekem egy cikket egy könyvvel kapcsolatban, és megint órákat beszélgettünk. És valahogy nem tudok rájönni, hogy ő is kedvel-e, vagy csak barátként. Suliban néha rám néz, rám mosolyog (a barátnőm, aki tudja, hogy tetszik, azt mondta, hogy ő szokott engem nézni, mikor nem figyelem), de néha meg egész nap rám se hederít, mintha észre se venne.

A barátnője egyébként szerintem utál.

Szerintetek tetszem neki? 18/L



2019. ápr. 16. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
A főkérdés engem is érdekelne!
2019. ápr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán örül, hogy tud valakivel csevegni a könyvekről. Tartsd tiszteletben, hogy barátnője van.
2019. ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!