Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy lány, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány, de van barátja! Elmondjam, hogy mit érzek iránta, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Végső elkeseredettségemben írok ide, van egy lány az osztályban, aki nagyon, de nagyon bejön, mert nagyon okos, értelmes, jó humora van, szép szemei szép arca bomba alakja és nagyon szép!

Két problémába ütköztem.

1.Nem kellenék neki (önbizalomhiány az van)

2.Van barátja ;(

És olyan rossz, mert én nagyon szeretem Őt, és minden nap Ő jár az eszemben, és tudom, hogy Ő mással boldog, és engem nem kedvel. Vagy csak nehezen mutatja ki... Mert nem igazán szoktunk beszélgetni, én mindig keresem a társaságát, mindig próbálok beszélgetést kezdeményezni, de túl nyomulós sem akarok lenni. Keresem az alkalmat, hogy mikor szólíthatom meg, és órán is mindig várom a páros munkát, hátha egyszer vele osztanak be <3. Volt már ilyen, de az nem sült el valami jól, mert Ő közben a szomszéd padban ülő barátnőjével beszélgetett, na mindegy.

Nagyon szomorú vagyok, hogy mi sosem lehetünk egy pár, pedig én őszintén szeretem, de Neki nem kellek. Igazából nem tudom, hogy milyen tanácsokat várok, de nem tudom elfelejteni Őt. Szerintem tudja, hogy bejön nekem, lehet ezért nem szeret velem beszélgetni, vagy nem tudom...


2019. ápr. 17. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Nézz másik lány után!

Hónapok óta osztálytársak vagytok és csak most jut eszedbe, hogy szerelmet vallj neki?

F.

2019. ápr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%

Sztem az a lány ha tehetné messziről kerülne téged .Lépj tovább.

a legjobb modja hogy belegondolsz hogy a csávoja orrba szájba döngeti a csajt.

Mert igy van.

2019. ápr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem merek, az a baj. Félek a reakciójától, vagy hogy utána teljesen megutálna...
2019. ápr. 17. 20:24
 4/5 anonim válasza:
100%

Szerintem próbáld meg elfelejteni Őt. Tudom, hogy ez nehéz, de mindkettőtöknek ez lenne a legjobb.Van barátja, én nem állnék közéjük!

Hajrá:3

2019. ápr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp se mondd el neki. Lelki furdalása lesz szegény csajszinak. Szóval hagyd a francba
2019. ápr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!