Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakitot a baràtnöjével òssze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitot a baràtnöjével òssze jöttünk 4honapot voltunk egyutt de szakitotam mert füvezet. Most visza memt a volt baràtnöjéhez de a suliba mindig vellem van csokot kér meg ilyenek? Mit akkarhat töllem?

Figyelt kérdés
17éves làny vagyok a suliban volt egy fiú akinek volt baràtnöje csak hogy megismert szakitot velle. Igy össze jöttem a fiuval együtt voltunk 4hònapig. Csak szakitotam mert füvezik. Most 2honapja lessz hogy neem vagyunk együtt. Ö vissza ment a volt baràtnöjéhez. Én neem foglalkozom sennkivel. Hissz nagyon szeretem hiànyzik szenvedek miatta. Tönkre megyek. Ö pedig ell van a baràtnöjével àllitolag de neem hisszem mert a suliba mindig csokot kér meg követ. Ha szeret mert nem mondja meg hogy szeret? Vellem akkar lenni? Es meg vàltozik? Vagy neem akkar màr? Pedig en tudom hogy szeret csak szerintem nagyobb a büszkesége. Vagy neem tudoom. Segítsetek kérlek mitt tegyek?
2019. ápr. 17. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Te minek jártál eddig a suliba? Hogy kopjon a pad???
2019. ápr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Na átolvastam újra, egy értelmi fogyatékos se ejt ennyi és ilyen hibát. Troll, gyenge.
2019. ápr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!