Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy osztálytársam. Szoktam néha vele beszélni, így is többet beszélek vele mint a legtöbb srác, mert szimpatikus. Tetszik a személyisége, főleg, amikor boldog. Amikor olyan fáradt kedvében van, akkor nem nagyon beszédes. Néha csöppet fura. Kedvelem, meg nagyon aranyos lány, csak hamarosan itt az év vége és mindenki megy középsuliba. Az is lehet, hogy elutasítana, mert nagyon válogatós srácok terén. Az a bajom, hogy amikor fura, akkor tényleg nem nagyon akar dumálni, stb. Nagyon könnyen sértődik, pedig sose akartam megsérteni. Szerintetek mi lenne a jó választás?

2019. ápr. 17. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ha szerelmes vagy a lányba,és járnál vele,akkor sztem várd meg a ballagást,ugyanis az az utolsó nap,és ha nemet mondd,nem is kell vele soha többet találkoznod,sőt nem fogja az egész iskola azt híresztelni hogy te megkérdezted (és ha az történt hogy visszautasított)akkor hogy mekkorát koppantál!Legalább akkor nem kell majd azt hallgatnod a suliban!Szval sztem az utolsó nap vallj neki szerelmet,lehet hogy váratlanul fogja érni,így arra is készülj fel,hogy lehet nem fog tudni mit válaszolni/reagálni rá!HAJRÁ,SZURKOLOK!!!☺😊
2019. ápr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, meglátjuk, hogy hogyan fog elsülni :D
2019. ápr. 18. 15:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Hajrá!:D
2019. ápr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Remény101 válasza:
Wow, drukkolok! Én is lány vagyok, méghozzá nekem is megvannak a boldog, majd a "fura" napjaim. Teljesen átérzem a szitut. Ez vagy a családi háttér okozta stressz lehet, vagy csak maga a suli. Ilyenkor én sem akarok nagyon beszélni, viszont ha ilyenkor odamész hozzá beszélgetni, ha az elején nincs is kedve beszélni, de próbáld meg valamivel felvidítani, aztán ha sikerül, többnek fog nézni💪💪 Ha meg tényleg semmi kedve a beszélgetéshez, akkor ne firtasd, mondd neki, hogy rendben, majd máskor, és hagyd ott. Legközelebb hátha tényleg lesz hozzá kedve.
2019. ápr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy inkább messengeren beszél, élőben nem nagyon szokott hozzám szólni :c
2019. ápr. 20. 10:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!