Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet esély egy olyan lánynál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esély egy olyan lánynál aki többször visszautasított már? Hogyan érhetem el hogy adjon egy pici esélyt?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat. :)

2019. ápr. 18. 09:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

Persze! Bármikor megvaltozhat a véleménye. Lehet, egyik reggel arra ébred, hogy te vagy álmai férfija.

Nem lenne egyszerübb a zakklazasok helyett olyan valakit keresni, aki őszintén szeret?

2019. ápr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mire számítasz. Az már kiderült, hogy nem jössz be neki, van valamilyen fenntartása veled szemben. Lyukat kell beszélni a hasába ahhoz is, hogy egy kávéra elmenjen veled. Mire számítasz, hogy ha rábeszéled egy randira pl, akkor hirtelen minden szerelembe csap át? Miért akarnál egy olyan embernél próbálkozni, akinek nem kellesz? Az fog boldogságot jelenteni neked, ha egy közönyös, vagy húzódozó lánnyal töltheted az időd, akiről tudod, hogy nem akar veled lenni?

Keress inkább olyat, akinek bejössz, és nem kell esélyért pitizned. Ne csinálj magadból mamuszt.

2019. ápr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Három betű! N, E, M. Mit nem lehet ezen érteni????.
2019. ápr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ha jobban megismer akkor sem?

Ha külsőre nem vonzódik hozzám az változhat miután megismer?

2019. ápr. 18. 10:12
 5/16 anonim ***** válasza:

A külső önmagában egy dolog, de a többszöri visszautasítás mélyebbről jön. Nem vagy szimpatikus. És ezen a nyomulás csak ront.

De akárhogy is, ha nemet mondott, illik tiszteletben tartani, joga van akármilyen okból elutasítani téged.

2019. ápr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igazából megkérdeztem tőle, hogy mi az oka amiért nem szeretne. Úgy gondolom ebből is tudnék tanulni. Azt mondta, hogy nem tudja megmondani.
2019. ápr. 18. 10:26
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem akarja megmondani, hogy egyszerűen nem bír, vagy tényleg meg se tudja fogalmazni. Erre mondjuk, hogy valaki nem szimpi, ahogy írtam is. Látod, ez túlmutat a külsődön. Fogadd el a döntését, és hagyd békén.
2019. ápr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Lehet nem akar megbántani, ezért mondta ezt a sablonos lekoptatást. vagy csak egyszerűen nem szerelmes beléd, nincs kisugárzásod.
2019. ápr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Amúgy érdekes, mert azt mondja hogy szeret velem beszélgetni. Meg néha eljárunk moziba, sétálni vagy ilyesmi. De igazából mindegy hogy vagyok e. Meg hogy kicsivel több vagyok neki mint egy átlag osztálytárs.
2019. ápr. 18. 10:46
 10/16 anonim ***** válasza:

Én lehet,hogy zakkant vagyok,de ha valaki nem adja fel és kűzd értem sokáíg egy idő utan rabul ejti a szívem.

De ez még nem biztos nálatok,viszont még nyugodtan kűzdj érte,ha megéri Neked!

2019. ápr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!