Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 2,5 éve ismerjük egymást,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2,5 éve ismerjük egymást, tudjuk hogy tetszünk egymásnak de mégsem történik semmi. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Annó 2 éve bevallotta hogy érez irántam valamit, akkor visszautasítottam de jóban maradtunk és ugyan úgy beszélgettünk. Rá 1 évre óriásit változott és rájöttem hogy nekem több mint szimpla barát, ott elkezdett alakulgatni köztünk, majd 3 hónapja elhívott randira amire igent mondtam, tök jól elbeszélgettünk, suliba is többször odajött megölelt. Aztán összejött egy másik csajjal rám se nézett kb, nem rég szakítottak és most megint néz és próbál beszélgetni velem. Teljesen összezavart és nem tudom mit csináljak..

2019. ápr. 18. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Lépj. Aztán ha nem nem, de legalább tudod.
2019. ápr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
összejött massal mikor ti randiztatok és te még képes volnál ezt szo nélkül hagyni akkor elég hulye lehetsz.Az aki egyszer leszar masjor is lefog.
2019. ápr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sztem az a tipikus "szamár"vagy ebben a kapcsolatban. De ha neked ez jó........
2019. ápr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!