Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés szerlemsnek lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szerlemsnek lenni?

Figyelt kérdés
Most lehet hülye kérdés,De nem tudom eldönteni mert van olyan érzés is mikor valaki csak ragaszkodik a máshikhoz és akaja és az teljesen más . Kicsit olyan mint ha az érzést keresné. De van az is hogy mindent megteszel neki és elfogadod hogy ha mással van vagy nem ? És van a has pillangó én azt egysze éreztem vagy 4 éve akkor gondoltam azt hogy szerelmes vagyok mert akkor csak őt bambulja az ember meg ilyenek . De lehet csak gyerek voltam még ( most is az vagyok ) Szóval jah meg van hogy csak úgy kívánja az ember a szexet egy mássik emberrel ,hogy csak baszna vele egy jót mert jól nézki és csak szexuálisan izgulrá.

2019. ápr. 19. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Ha viszonzott, akkor igen nagyon jo erzes.
2019. ápr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudjuk kimondani. Szerelmes vagyok, nem eszem, nem alszom, elvarázsolt állapotban élek, szárnyalok a boldogságtól, öngyilkos akarok lenni, megszépülök, lefogyok, olyan vagyok, mint egy őrült - s azt mondom a kedvesemnek: "Szeretlek!"... Mi ez?! ...Mi az, hogy "szeretlek"? Hol van ez a szó, ahhoz képest, amit élek? Sehol! Méltatlan a valósághoz! ...Nem kellett volna kimondani! Nem kevesebbet mondtam vele, hanem valami egészen mást! Semmit. Azt kellett volna mondani, hogy őrült vagyok, benned akarok élni, fáj, ha nem látlak, félek tőled, egyszerre vagyok kétségbeesett, alázatos, hatalmas, rémült, boldog, nyomorult... A sejtjeim szomjaznak rád... Azonnal meg akarok halni, és örökké akarok élni veled!... De hol jön ehhez a szó, hogy "szeretlek"?!... Ami a lélekben egy egész világ, az kimondva egy kopott, értéktelen jel. És ez minden nagy élményünkkel így van. Elmondhatatlanok.


Müller Péter

2019. ápr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fáj:((
2019. ápr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!