Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki egy osztállya...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki egy osztállyal alattam van és beleszerettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eléggé sokszor néz csak egy két pillanatig. Lehet hogy csak a véletlen műve. De tegnap úgy ébredtem fel hogy szerelmes vagyok belé. Hogyan mutassam ki, és milyen reakció az amikor ő is szerelmes belém és milyen reakció az hogy nem szerelmes belém?

2019. ápr. 19. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

ALAP, hogy soha nem szarunk oda, ahol eszünk!

Azaz, nem kezdünk iskolatárssal, osztálytárssal, szomszéddal, munkatárssal!

2019. ápr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Nem vagy belé szerelmes és ő sem beléd!!! Szimplán tetszik neked, amit lehet, hogy ő nem is viszonoz. Első lépés, megtanulni a különbséget a két szó között. Amíg ez nem világos, addig éretlen vagy egy kapcsolathoz, vagy bármi máshoz.
2019. ápr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Te gazadag családból vagy ő meg istáló lány?

Megoldható , csak adj az apjának föld területet és már is a tied a lány.

A szobád biztos mindég ki lessz ganézva.

2019. ápr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 jársz rendszeresen orvoshoz?
2019. ápr. 19. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!