Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem vagyok benne biztos, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok benne biztos, hogy szerelmes vagyok-e?

Figyelt kérdés
Körülbelül 8-9 hónapig kitartóan fűztem egy lányt, sokat sírtam miatta, sokszor offolt, de tudtam, hogy őt akartam, aztán végül összejöttünk. Most 4 hónapja vagyunk együtt, de vannak pillanatok, amikor úgy érzem, hogy nem biztos, hogy szerelmes vagyok. Az biztos, hogy nagyon szeretem, várom mindig, hogy találkozzunk mégis bennem van ez a bizonytalanság és nem tudom, hogy mitől..mit tegyek? Bele se merek gondolni milyen lenne nélküle az életem, de mégis olyan rossz ez az érzés ami néha rámtör..

2019. ápr. 19. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
33%

Tegyünk különbséget a "szerelem" néven ismert fellángolás és a kötődés között.


A szerelem egy hormonális állapot, ami 2-4 hétig, de legfeljebb fél évig tart. Ez az, amikor nem tudod kiverni a fejedből a csajt/csávót, és éjjel-nappal kívánod.


A kötődés ezzel szemben nem múlik el, illetve igen ritkán. Ez az, amit "érett szerelemnek" is neveznek. Ezt érzik az emberek a házastársuk iránt sok év együttlét után. A másik ember már része az életednek.


Egyszerűen arról van szó, hogy nem lángolsz érte, és ezt furcsállod. Valószínűleg ő sem dolgozik túl keményen ezért a kapcsolatért. Vezesd rá, hogy ő fontos neked, és megéri veled maradnia, mert ha ez így megy tovább, le fog lépni, te meg összetörsz. A férfiak csak egyszer szeretnek igazán, és ha azt elveszi tőlük az élet, soha nem állnak talpra. Ha úgy érzed, hogy ez éppen ő, akkor neked is dolgoznod kell.


Protip: az oxitocin mindennek a kulcsa. Azt pedig a csiklóorgazmus termeli.

2019. ápr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolom ismered a mondást, hogy "a tiltott gyümölcs a legédesebb". Már nem tiltott és nem olyan édes számodra, mert nincs kihívás. Az csak rajtatok múlik, hogy hogyan tovább.
2019. ápr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!