Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátságból szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem?

Figyelt kérdés
Csak barátok vagyunk egy fiúval, hogyan tudom felhívni magamra a figyelmét úgy, hogy ne csak barátként tekintsen rám?

2019. ápr. 21. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha közeli kapcsolatban álltok akkor nyugodtan elmondhatod neki hogy így érzel,meg fogja érteni max a barátságotok megy tönkre miatta. Vagy pedig lehetséges hogy neki is tetszel és összejöttök. Én elmondanám neki a helyedben :D
2019. ápr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: Sehogy.


Hosszan: Ha érdeklôdne irántad már udvarolna neked. Vagy legalábbis küldené a jeleket. Valószínüleg csak barátnak akar. Megpróbálhatsz ráhajtani, elmondani neki mit érzel iránta, aminek lehet siker is a vége, de nagy eséllyel rá is mehet a barátságotok.


Rajtad áll vállalod-e a rizikót.

2019. ápr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz hogy sehogy.

En pl egyre tobbet mentem a tarsasagaba, hozzaszoltam, egesz jo baratsagunk alakult ki a fiuval, tobb mint baratsag megsem mondtuk ki, de szinte mar olyan volt mint egy kezdodo kapcsolat, de nem volt semmi csok stb.

Progiztunk, kizel ultunk egymashoz.

Erezni fogja es szerintem a viselkedesednek is magatol kell valtoznia nem eromtetve

2019. ápr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as!

Köszönöm a bíztató szavakat, nem fogom feladni! 😊

2019. ápr. 23. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!