Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Történt már ilyen valakivel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már ilyen valakivel?

Figyelt kérdés

Volt már valakivel olyan, hogy szerelmes volt egy lányba több éven át akár és egyszer csak történt valami és a lány viszont szerette...

Ez milyen érzés lehet? Van valakinek megtörtént sztorija a témában?



#szerelem #szeretet #csoda #az álomlány
2019. ápr. 22. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt, hogy még általánosban tetszett egy tőlem egy évvel idősebb lány. Akkoriban nagyon nagyon gyerekes voltam hozzá, és le is pattintott, ez volt hetedikben, ő ekkor volt nyolcadikas. Rá 3 évre véletlen összefutottam vele egy rendezvényen, onnantól kezdve megint elkezdtünk beszélgetni. Meglepődve tapasztaltuk egymáson a pozitívnál pozitívabb változást. Akkor sokszor volt, hogy megvártam a buszát amivel meló után jött haza, és hazakísértem. Egy-két találkozó után azt vettem észre, hogy gyakran karolja át a kezemet, keresi a tekintetemet és nagyon empatikus, ha valami problémámról volt szó, plusz elég gyakran köszönt(el) egy hosszú öleléssel és széles mosollyal. Sajnos volt egy alkalom amikor egy másik sráccal láttam, és eléggé padlóra küldött az amúgy is kicsi önbecsülésem és önbizalmam miatt. Úgy éreztem megint lefog pattintani egy másik srác miatt, szóval abba hagytam a vele való beszélgetést, nehogy megbántódjak megint. Azóta is bánom hogy megszakítottam vele a kapcsolatot, ha kicsit tökösebb vagyok, talán lehetett volna valami, és most nem ezt a választ írnám, hanem az ágyában aludnék, kitudja.. :D Már eltelt másfél év, nem beszéltem vele azóta se.
2019. ápr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerelmet vallott egy osztálytársam még általánosban, de sajnos éretlen voltam hozzá. Plusz az adott körülmények nem tették lehetővé hogy bevalljam neki az érzéseim. Így a mai napig azt hiszi hogy azért utasítottam el mert nem vonzódtam hozzá. Szóval..lehetséges hogy a lány kedvel de nem tudta még régen elképzelni magát egy kapcsolatban veled, vagy beért a feje lágya és rájött hogy végig az orra előtt volt..mint például nálam :/ bonyolultak vagyunk mi nők azt aláírom :)
2019. ápr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem több éven át volt velem ez ugyan, de a barátnőmre fél évet kellett várnom, mert volt barátja. Aztán még egy hónap borzalmas hullámvölgyekel teli időszak, amikor nem tudta mit akar, de most itt vagyunk, boldogan.

Megérte.

17/F

2019. ápr. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne, elég szomorú.

De végülis örültem, hogy bejövök neki.

2019. ápr. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!