Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon NAGY Segítség KÉNE....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon NAGY Segítség KÉNE. Szerintetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hol is kezdjem.. 16 éves fiú vagyok. Van egy álmom, amit nem tudna mindenki elérni, viszont az edzőm azt mondta nekem hogy van tehetségem hozzá és szorgalommal el tudnám érni. Ebben az álomban hiszek, inkább célként tekintek rá (ez egy sport). Apám egyáltalán nem biztat és azt mondja, hogy maximum hobbiként. Egyedül a családból anyukám az aki hisz bennem és támogat (ez ügyben). Barátnőm sosem volt pedig szerény és kedves vagyok velük (és megértő is), szerintem a külsőm nem egy nagy durranás, inkább azt mondanám átlagos. Minden lány maximum játszik az érzéseimmel és ez nagyon fáj legbelül. Nem csókolóztam soha, szűz vagyok és fáj hogy ezért kinevetnek. Ám sírni ezért sem tudok. Folyton lehangolt vagyok és fáradtnak érzem magam. Nem érdekel semmi egyedül a sport. Utálom azt ahogyan a többiek játszanak az életemmel. Csak pár barátom van és ilyen szempontból meg is vagyok elégedve. Mármint hogy van barátom. Ugyanis ők tényleg szeretnek és hisznek bennem, de nekik nem mondok ilyeneket mert nekem ez kínos lenne. Jövőre kollégiumba megyek és nem tudom mit várjak tőle. Vajon ugyan ilyen lesz mint most? Reménykedek benne, hogy nem de nem látok rá sok esélyt. Ez lenne a sorsom? Nem tudom. A kérdésem tehát az, hogy hogy a francba találjak olyan lányra aki nem csak játszadozik velem? Hogy hogyan lehetnék boldogabb? Hogy hogyan ne adjam fel, ha szinte senki sem biztat? És legutoljára, hogy hogyan jöjjek rá arra, hogy ez depresszió-e vagy sem. Mert mindent szürkén látok fejjel lefelé a világban és szerintem ez rohadtul nincs rendben így.

2019. ápr. 22. 22:18
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Ismerő (markov keress rá youtubeon)
2019. ápr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem egészen értem kire gondolsz, küldesz linket?
2019. ápr. 22. 22:25
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Hát én arra tippelnék hogy depressziós vagy. A barátnő témába nemigen tudok segíteni, esetleg ha abban a sportban keresnél amivel foglalkozol. A kollégiumban viszont szerintem biztosan fogsz találni barátokat akik támogatnak
2019. ápr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. még valamit elfelejtettem leírni. Egyszerűen annyira nem kaptam szeretetet a lányoktól, hogy nem tudom eldönteni mikor is vagyok szerelmes. Mármint, hogy ha meglátok egy szép lányt és kicsit is beszélgetünk máris szinte barátként tekintek rá. Ha még többet (de nem sokat) akkor már szinte szerelmes vagyok belé. Csak gondolom, ez azért van mert szerelemre vágyok nagyon?
2019. ápr. 22. 22:30
 5/12 anonim válasza:
38%
Koleszoskent menj bulikba, meg gyurd ki magadat, megfelelo hajstilust viselj es ne olcso ruhakba jarkalj hanem bershka stb.
2019. ápr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Izomzatom van, hajammal nincs baj és a ruháim sem olcsók.
2019. ápr. 22. 22:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha ezek mind megvannak benned, akkor miert jatszadoznak veled a lanyok?
2019. ápr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Akkor ott fejben van a baj
2019. ápr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Lehet túl naiv vagyok és ezt kihasználják vagy nem tudom.
2019. ápr. 22. 23:22
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem hagyod,hogy játszanak veled,hidd el nem fognak!Ne hitesd el rögtön a lányokkal azt,hogy megbánthatnak,mert te nem vagy megbecsülendő!Igenis legyél talpraesett fiú!A kollégiumban tényleg sztem könnyebb barátokat keresni/találni!A lányokat is ott könnyebben megtalálod!De menj el fiataloknak szánt rendezvényekre!Hát,a buliban nem hiszem,hogy kapcsolatra méltó lányokat találnál (persze vannak kivételek) de ha tetszik az ötlet,ott is keresgélhetsz!Szerintem a személyiségeddel van baj,lehet hogy túl gyorsan megbízol emberekben!Lehet hagyod,hogy kihasználjanak!Na ezekben változz meg.és sztem változni fog a helyzet!A sikeredben meg nem kell,hogy mindenki higyjen,elég ha már 2 ember (ebben az esetben elég,ha TE és az edződ hisztek benne!).Ahogy írtad,nem mindenki érheti el,amit te igen!Azaz miért is adnád fel?Sok híresember van,akiknek egyáltalán nem voltak bátorítójuk,de bíztak/hittek magukban,így jobb jövőt biztosítva maguknak!Ha ez jól esik,én hiszem,hogy meg tudod csinálni!😉😊
2019. ápr. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!