Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány szerelmet vall...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány szerelmet vall egy fiúnak, és a fiú elutasítja, elmondja ezt a fiú a barátainak, vagy titokban tartja?

Figyelt kérdés
Mármint azt, hogy ugye melyik lány mondott és mit.
2019. ápr. 23. 07:54
 1/5 Nesszl válasza:
100%
Attol fugg milyen a fiu. Ha egyutterzo vagy jol tud titkot tartani vagy nem gyerekes akkor biztosan magaban tartja. Ha nem akkor van esely arra hogy elmondja a baratainak. Bar szerintem a legjobb haverjanak biztosan elmondja.
2019. ápr. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Persze, hogy elmondja. A fiúk sokkal jobban szeretnek pletykálni mint a lányok.
2019. ápr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Emberfuggo... Ha félénk tipus, akkor nem nagyon pletykalja.
2019. ápr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Röhögni fognak rajta egy nagyot és annyi szerintem szard le.
2019. ápr. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztos elmondja, szeretnek nagyzolni.

És ha el is utasított, az egójának azért biztos tetszett, hogy bejött egy lánynak.


Nem kell ezzel foglalkozni. Ha nem, nem és akkor mi van.

Ha elmondja az is kit érdekel.


Te nem tettél semmi rosszat. Ha kibeszél, akkor ő a rossz. Mindenki érzelmeit tisztelni kell, akkor is ha nem akarunk tőle semmit. Szerintem ez alap.

2023. okt. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!