Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy valljam be neki h tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy valljam be neki h tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Régebben tetszettem neki annyit tudok de most nem tudom. Néha olyan közömbös viszont sokat szokott nézni. be szeretném vallani neki h tetszik nekem. Hogy valljam be neki h tetszik nekem? (ne írjátok h menjek oda mert nagyon félős vagyok, lehet meg se tudnák szólalni.) Válaszokat előre is köszönöm! :))

2019. ápr. 23. 11:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, és én vagyok a lány.
2019. ápr. 23. 11:28
 2/9 anonim ***** válasza:

Beszelgettel mar vele?

Milyen gyakran latod?

Kuldtel neki jeleket?

2019. ápr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig muszáj lesz valahogy a tudtára adnod neki, ha tényleg oda vagy érte.
2019. ápr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nos nekünk voltak már régebben dolgaink de azt max privátban mesélem el..ennél fogva nem nagyon beszélek vele de a jeleket igyekszem küldeni neki. Az a baj hogy ő hamarosan ballag én meg maradok még egy évet. Ráadásul nem is egy suliba járunk hanem az ő sulijukba járok át egy délutáni foglalkozásra, ill. versenyeken találkozunk.
2019. ápr. 23. 11:34
 5/9 anonim ***** válasza:

12.-es?

május elejéig lesz csak suliban, aztán nem fogsz gyakran látni. Menj oda beszélgetni, vagy ha félénk vagy, akkor írj rá messengeren

2019. ápr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Írj rá szerintem is messengeren ,először ott könnyebb lenne ,persze élőben is beszélgethetnél vele .
2019. ápr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg hangosan köszönni!!!
2019. ápr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ha most fog ballagni, akk nincs mit vesztened! Először írj rá messengeren, aztán ha elég jóba lesztek, akk vagy lesz merszed élőben is beszélni vele, vagy ha nem, akk meg marad az internet...

Egyébként miért kéne hangosan köszönnie neki? Bocs, lány vagyok én ilyeneket nem értek xd

2019. ápr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert mindegyotok vérszomjas.
2019. ápr. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!