Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha van olyan lány, aki számára...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van olyan lány, aki számára legelső és legfontosabb egy fiú külsején a haja, akkor ő milyen szempontokat nézne meg?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy van-e olyan lány, aki elsőként a fiú haját nézi meg és számára az a legfontosabb a külsején. Egy ilyen lány mit nézne, mennyire számítanak ezek:

- milyen a hajszíne, frizurája, mennyire ápolt, sűrű, fényes, stb.?

Nekem már sokszor dicsérték a hajam, hogy milyen szép. Dús és fényes, szeretem ápolni (a megfelelő sampont gondosan kiválasztom). Szeretem a természetes, otthoni módszereket is, szoktam csinálni hajpakolást is természetes összetevőkből. És igen, sokat szoktam állítgatni a hajam, hogy "tökéletes" formája legyen. De nem vagyok kényes, felőlem kedvére beletúrhat egy lány, nem zavar, ha széttúrja, sőt szeretem, ha beletúr. :)



2019. ápr. 23. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Haver, a kérdésedben ott a válaszod.


De ahogy így előadtad ezt a kis történetet, meg kell jegyezzem:


a jövendőbelid inkább a hajad, mintsem az eszed miatt fog beléd szeretni, az fix.


#hovatartavilágtejóIsten

2019. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, ilyen dumákat egy 15 éves, elkényeztetett pláza csitritől várna az ember, annyira szánalmas. De ne aggódj, annyi ma a külsőségeket hajszoló, sekélyes lány, akiknek nem számít, ha belül nincs semmi, hogy tuti találsz egyet te is. Szóval csak ápolgasd a serót türelmesen. :) Egyébként 39 évesen remélem, a következő generáció érdekében, hogy ez troll kérdés.
2019. ápr. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Honnan veszitek, hogy belül nincs semmi és buta lennék? És ha az izmaimat fejleszteném (szoktam) ? Ezek kizárják, hogy valakinek legyenek belső értékei?
2019. ápr. 24. 10:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok. Ha visszaolvasod a kérdésedet, akkor rájössz, hogy mi a baj. Örülök, hogy büszke vagy a frizurádra, de kit érdekel, ha belül nincs semmi extra. A kérdésed alapján még most is ezt állítom, mert, ha belül normális értékrended van, akkor ilyen kérdést ki sem írnál, legalábbis nem így megfogalmazva. Nem bántani akarlak, csak évekig emberi kapcsolatok, érzelmek tanulmányozásából éltem és tudom, hogy ez hosszútávon gáz lehet a számodra. Tuti tetszik, hogy a 16 éves kiscsajok olvadnak a hajadtól, de ha így marad, akkor felnőtt fejjel is az olyan lányok fognak jönni veled szembe, akiket nem akarsz. Maradj ápolt, de ilyeneket ne írj, mert baromi szánalmas, nyálas és egoista benyomást kelt, ha szándékos, ha nem.
2019. ápr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
39 évesen a tini kapcsolatok kategóriában... ez magától értetődő. :) Visszaolvastam a kérdésem, hogy rájöjjek, miért olyan ratyi a megítélésem. Azt írtam, hogy a lány számára a fiú külsején mi a legfontosabb, nem pedig azt, hogy a külseje a legfontosabb. Ha valakinek a belső értékek a legfontosabbak, attól még van szeme és van külseje a másiknak és a belső értékítélet előtt/mellett/után megnézi magának a külsejét is, amiben tetszhet neki valamelyik része: van, aki a szemét nézi a másiknak, van, aki az alakját, stb. Vagy ezt értetted félre, vagy akkor nem tudom, hogy melyik mondatrész sugallja neked, hogy a belső értékeim hiányoznak és a külsővel próbálnám kompenzálni. Éppen ezért írtam, hogy a külsejének megnézésén belül mi a legfontosabb, ami nem zárja ki, hogy a belső értékeit is szemlélje! Vagy szerinted ilyen egyszerűen működik a világ, hogy aki külsőleg csúnya, ápolatlan, az nyilván belülről igényes és belülről próbál kompenzálni, aki pedig jól néz ki és tesz magára valami extrát, az már nyilván belül silány? Remélem, hogy ezt nem a sok éves emberi lélektanulmányozásaidból szűrted le, mert ez inkább előítélet, mintsem tapasztalat. Érdemben még nem kaptam választ.
2019. ápr. 24. 15:49
 6/9 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. Majd, ha érettebb leszel, akkor rájössz miről beszélek. Az meg, hogy 39 éves vagyok csak annyiban számít, hogy kb. 20 ilyen srácnak segítettem már, mint te, valamelyik azóta boldog házas és csak nevet az akkori önmagán. Sajnos egyre többen vagytok. Nem szeretnék vitázni, mert elbeszélünk egymás mellett a generációs különbségekből adódóan vagy nem tudom miért. Ha bárkinek megmutatod a kérdésed utolsó 4 sorát: "Nekem már sokszor dicsérték a hajam, hogy milyen szép. Dús és fényes, szeretem ápolni (a megfelelő sampont gondosan kiválasztom). Szeretem a természetes, otthoni módszereket is, szoktam csinálni hajpakolást is természetes összetevőkből. És igen, sokat szoktam állítgatni a hajam, hogy "tökéletes" formája legyen. De nem vagyok kényes, felőlem kedvére beletúrhat egy lány, nem zavar, ha széttúrja, sőt szeretem, ha beletúr.", akkor ugyanaz lesz a véleménye, mint nekem. És ez nem előítélet, mert én nem engedhetem meg magamnak, hogy előítéletem legyen. Az viszont fura, hogy az utcán minden 2. fiatal ugyanúgy beszél, megy, mozog, öltözik...stb. és a fiúk és a lányok külseje egyre jobban hasonlít egymásra, ezt te sem vitathatod. És ez az, ami elkeserítő. Pár év múlva nevetni fogsz a mostani éneden, legalábbis remélem. És még egyszer mondom, hogy nem bántásból írom ezeket, hanem a te érdekedben. Minden jót neked.
2019. ápr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jó, nem veszem bántásnak, csak megérteni akarom a gondolatmeneted. Ezernyi belső tulajdonságom van és sikerem, ami alapján egyedinek és belsőleg igényesnek számítok (az már más, hogy egyetért-e vagy tetszik-e másnak, amilyen nézeteket vallok a belső lelki világomban). Tényszerű, kézzelfogható eredményei vannak a belső igényességemnek. Csak azt nem értem, hogy emellett a külsőm legalább egyik részével miért ne törődhetnék, lehetnék rá büszke, vagy próbálhatnék élni vele. Ha értesz a boldog házasság titkához vagy bármilyen nemi kapcsolathoz, akkor tisztában lehetsz vele, hogy minden kapcsolat szexuális alapú, biológiailag azért van így, hogy utódnemzés legyen, de ha csak a nemi életnél megmaradunk, az is biológiai, fizikai aktus, a testiségen van a hangsúly. Szerintem nem attól lesz jó házasság, párkapcsolat, vonzalom, hogy az illető regényíró vagy sportbajnok. Egyébként bár így lenne, mert akkor előnyben lennék.

Értem, hogy mit akarsz mondani azzal, hogy minden fiatal ugyanúgy viselkedik és külsőre egymást utánozzák. Lehet szeretni - nem szeretni, de az tény, hogy ez mindig is így volt már az ókor óta. Divat. Ez ilyen dolog. Nekem konkrétan tetszik a jelenlegi férfi hajdivat, nem azért ilyen a hajam, mert divatos akarok lenni, hanem mert pont ez tetszik. Régen a férfiaknak is hosszú volt a hajuk, és ha megnézed a régi korok férfi hajviseletét (pl. István, a király rockopera - Koppányé, vagy akár kelta, viking harcosokét, indiánokét), akkor sokkal nőiesebb volt és a hajápolási szokások is, mint manapság. És nem azért voltak ilyenek, mert transzneműek lettek volna, hanem a legkeményebb régmúlt időkben a vad férfi harcosoknak is megfért a fonott haj és a fésülködés. Minden jót neked is, és jó olvasást, művelődést!

2019. ápr. 24. 18:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem az a gyengém, ha teljesen sima kopaszra borotvált a srác feje 😍
2019. ápr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. Sajnos félreérted amiről beszélek. Nem azzal van a baj, hogy ápolt vagy és adsz a külsődre, ez dicséretes dolog. Én is tudom, hogy fontos a külső, mert az az első benyomás. Szerintem csupán azzal van a baj, ahogy tálalod az egészet, bármi az igazság és az is lehet, hogy tök más vagy és tele vagy belső értékekkel, de a kérdésed alapján egy egoista, sekélyes embernek látszol, ezt gondolom te is belátod. És amint látod nem csak én gondolom így. Ez a privát "szakmai" véleményem, ennyi.
2019. ápr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!